قیمت و مشخصات گوشی BlackBerry KEY3 | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

قیمت و مشخصات گوشی BlackBerry KEY3

گوشی BlackBerry KEY3 : پس از خریداری شدن شرکت های قدیمی و نوستالژیک تولید کننده ی گوشی های هوشمند مثل BlackBerry و Nokia توسط شرکت های بین المللی TCL و HMD Global همگی فکر می کردند که آنها با قدرت باز خواهند گشت اما برند BlackBerry چندان پر فروغ نبوده و پس از ارائه ی KEY2 و KEY2 LE که در سال گذشته ارائه شدند خبری از گوشی تازه ای از این برند نبوده است.

مشخصات گوشی BlackBerry KEY3

فعالیت در بازار گوشی های هوشمند امروزی برای بسیاری از شرکت ها که تجربه ی کمتری در آن دارند بسیار سخت شده ، مخصوص اینکه شرکت تولید کننده ایده ای برای جذب مشتری نداشته باشد. خبر بدتر این است که شرکت چینی TCL نمی خواهد فناوری پیشرفته ای را در گوشی های BlackBerry آینده ی خود قرار دهد و قصد ندارد و حتی به بازار گوشی های انعطاف پذیر هم وارد نشده و به فکر اضافه کردن پشتیبانی از 5G در KEY3 نباشد. اما در این میان مساله ای مورد بحث بوده و آن گوشی آینده ی BlackBerry یعنی گوشی BlackBerry KEY3 بوده که البته هنوز نام آن تایید نشده و تنها در حد شایعه بوده و حتی نمی توان گفت که چه زمانی و با چه ویژگی هایی به بازار عرضه خواهد شد. تنها چیزی که از آن مطمئن هستیم این است که در گوشی آینده ی این شرکت از پشتیبانی از 5G خبری نخواهد بود زیرا مدیر عامل شرکت چینی TCL گفته : ” این یک دستگاه برای سرگرمی نبوده و شما نمی توانید توسط آن با سرعتی بالا به ایمیل های خود دسترسی داشته باشید.”

"<yoastmark

این می تواند انگیزه ی بسیاری را برای تهیه ی گوشی های آینده ی Blackberry کاهش دهد زیرا بسیاری از کمپانی ها در حال اضافه کردن گوشی هایی با پشتیبانی از 5G به سری های تازه ی گوشی های خود هستند و نکته ی دیگر این است که از 5G قرار نیست فقط برای داشتن ” سرگرمی ” استفاده شود ، زیرا مشخصا توانایی ایجاد تغییر در نوع کاربری گوشی های هوشمند آینده خواهد داشت. عجیب تر این است که به گفته ی استفان استریت ، شرکت TCL قصد دارد از این فناوری در تلویزیون های هوشمند با کیفیت 8K خود استفاده کند و آنها سرگرمی هوشمند حساب می شوند نه گوشی ها.

قیمت گوشی جدید بلک بری KEY3

با اینکه مدیر عامل این شرکت در مورد گوشی های بلک بری و اضافه کردن فناوری 5G به آنها خیلی تمایلی ندارد و آن را بلا استفاده می خواند ، قرار است از آن در گوشی های میان رده ی خود که در اواسط سال 2020 با قیمت های 500 الی 600 دلاری عرضه می شوند استفاده کند که مساله ای ضد و نقیض بود.

"مشخصات

علاوه اینکه شرکت رقیب یعنی آلکاتل که آن هم توسط شرکت های چینی خریداری شده ، در مورد اضافه کردن 5G به گوشی های آینده ی خود بسیار اهمیت داده و می خواهند به زودی آنها را به بازار عرضه کنند. جالب تر این است که TCL می خواهد با نام برند خود به بازار گوشی های میان رده وارد شود که به معنای از یاد بردن برند بلک بری تلقی می شود.

گوشی اپل آیفون 12 چه ویژگی های جدیدی خواهد داشت

بهترین تبلت های 2019 که در بازار می توان آن ها را تهیه نمود

بهترین دوربین گوشی های 64 مگاپیکسل متعلق به کدام شرکت هاست

بهترین دوربین گوشی میان رده کدام تلفن می باشد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.