Ultimate magazine theme for WordPress.

قیمت گوشی اچ تی سی بلاک چین

قیمت گوشی اچ تی سی بلاک چین

کمپانی تایوانی موبایل، HTC گوشی بلاک چین با تمام قابلیت های گره های بیت کوین عرضه می کند.
اواخر ماه گذشته به صورت رسمی اعلام شد که Exodus 1S در سه ماهه ی اول سال جاری به همراه یک کارت حافظه که بلاک چین را پشتیبانی می کند، عرضه می شود. HTC قابلیت های گره های ارز دیجیتال را در Exodus 1S نهادینه کرده است؛ هر چند این کمپانی تصمیم گرفته که این کاربرد را به دلیل خط مشی جدید گوگل فعلا معلق نگه دارد.

گوشی HTC ارز مجازی

تولید کننده ی این گوشی در مورد تاریخ عرضه چیزی نگفته اما قیمت گوشی اچ تی سی را حدود 250 تا 300 دلار اعلام کرده است.
فیل چن مدیر یکی از شعبه ها به هارد فورک گفت نمی تواند جزییات Exodus 1 را افشا کند. مدل قبلی این گوشی پرفروش بود و کمپانی از میزان فروش خوشحال و هیجان زده بود و حالا هدف های دیگری در سر می پروراند.
از تفاوت های برجسته Exodus 1S می توان به قیمت پایین تر آن اشاره کرد، هدف از این قیمت گوشی اچ تی سی دسترسی به بلاک چین و فناوری کدگذاری با پیشنهادهای ارزشمند است.
بعد از آن که HTC طی یک سخنرانی در ماه آوریل در تایچه؛ از عرضه ی این تلفن همراه خبر داد، تیترهای روزنامه همه به این سمت کشیده شدند.
این دومین دستگاه این کمپانی است که وارد بلاک چین شده است. Exodus 1S دارای کیف پول ارز دیجیتال و سخت افزار پشتیبانی از برنامه های dapps است. خبرهای از این دست سبب افزایش نگرانی استفاده از تلفن همراه به عنوان کیف پول ارز دیجیتال شده است. با ای همه، پژوهشگران توصیه می کنند، کیف پول ارز دیجیتال واقعی انتخاب کنید.

منبع thenextweb

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.