Ultimate magazine theme for WordPress.

قیمت Google Pixel 3a و Google Pixel 3a XL اعلام شد

قیمت Google Pixel 3a

قیمت Google Pixel 3a : گوشی های آینده ی گوگل یعنی Google Pixel 3a و Google Pixel 3a XL باری دیگر در صدر تمامی اخبار این شرکت قرار گرفته و تقریبا می توان گفت تمامی اطلاعات در مورد این گوشی ها منتشر شده. اما در اخباری که امروز مورد توجه قرار گرفته قیمت این گوشی ها بوده که توسط وب سایت کانادایی اعلام شده. یکی از کاربران وب سایت Reddit اعلام نموده که قیمت Google Pixel 3a یا Sargo مبلغ 490 دلار و مدل بزرگتر یعنی Pixel 3a XL یا Bonito با قیمت 600 دلار به فروش خواهند رسید. البته قیمت های اعلام شده برای مدل های 64 گیگابایتی این گوشی ها بوده. البته بی تردید قیمت این گوشی ها در بازارهای مختلف می تواند متفاوت باشد.

مشخصات این گوشی های میان رده ی شرکت گوگل در Google Play منتشر شده و می توان انتظار داشت که گوشی Pixel 3a XL با نمایشگر 6 اینچی با وضوح تصویر 2160*1080 پیکسلی با تراکم پیکسلی 400 ppi و گوشی Pixel 3a نیز با نمایشگر 5.6 اینچی ارائه خواهد گردید. هر دو گوشی با رم 4 و حافظه ی داخلی 64 گیگابایت ارائه خواهند شد. پردازنده ی تعبیه شده در آن ها Snapdragon 670 در مدل ساده و Snapdragon 710 برای مدل بزرگتر خواهد بود.

هر دو گوشی دارای یک دوربین اصلی 12 مگاپیکسلی مشابه به Pixel 3 و ویژگی های دید در شب و HDR Plus بوده و از آنجایی که این گوشی ها متعلق به شرکت گوگل بوده به ازای سیستم عامل اندروید Pie یا 9 با سیستم عامل تازه ی اندروید 10 یا Q ارائه خواهند گردید. در رندرهای منتشر شده می توان دید که این گوشی ها با حاشیه های ضخیم ، سیستم تک دوربینه ی پشت و جک 3.5 میلیمتری ارائه خواهند گردید.

این گوشی ها احتمالا در هفته های آینده رونمایی خواهند گردید. این شرکت قصد دارد گوشی های Pixel 4 و Pixel 4 XL را در ماه اکتبر عرضه نماید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.