لامبورگینی اونتادور SVJ63 Roadster خاص بودن به بیانی دیگر | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

لامبورگینی اونتادور SVJ63 Roadster خاص بودن به بیانی دیگر

" در کنار این خودرو از Huracan EVO GT Celebration نیز رونمایی شد "

لامبورگینی اونتادور SVJ63 Roadster خاص بودن به بیانی دیگر

لامبورگینی اونتادور SVJ63 Roadster : هفته ی خودروی مونتری بدون رونمایی از خودروهای کانسپت و ابرخودروها معنای کاملی نخواهد داشت. لامبورگینی وظیفه ی ارائه ی خودروهای کانسپت و ابرخودرو را در این نمایشگاه بر عهده گرفت و در روز جمعه از دو مدل خاص خود رونمایی به عمل آورد.

پورشه کاین کوپه ۲۰۲۰ با مدلهای جدید ای-هیبریدی

تراموا چیست ؟

نخستین خودرویی که از آن رونمایی نمود لامبورگینی اونتادور SVJ 63 Roadster بود که نسل تازه ی SVJ 63 Coupe بوده و همانطور که از نامش پیداست مدل محدود بوده و تنها 63 عدد از آن تولید شده و در بازارهای جهانی به فروش خواهد رسید. استفاده از عدد 63 در نام و تعداد تولید شده ی این خودرو بی معنا نبوده زیرا به سال تاسیس لامبورگینی یعنی 1963 اشاره دارد. افراد ثروتمندی که علاقه دارند این خودرو را به کلکسیون خود اضافه کنند این امکان را خواهند داشت تا از بین هشت مدل با طراحی و رنگ آمیزی خاص یکی را برگزینند که البته عکسی که در این مقاله قرار داده شده از مدل خاکستری با نام Grigio Acheso با رگه های نارنجی این لامبورگینی می باشد.

البته در این مدل از رینگ های مات تیتانیومی و بدنه ی خاص کربنی استفاده شده که سقف ، روی موتور ، خروجی موتور ، دور پنجره ها و آینده را در بر میگیرد. این لامبورگینی با دیگر مدل های اونتادور متفاوت بوده و. نمی توانید آن را با دیگر مدل ها اشتباه بگیرید زیر در قسمت های مختلف بیرون و داخل آن عدد 63 نوشته شده است.

در داخل اتاق SVJ 63 Roadster از رنگ های خاکستری و نارنجی استفاده شده تا با بیرون آن همخوانی داشته باشد و در داخل آن از هفت ویژگی خاص دیگر که در دیگر مدل ها نیز دیده می شود استفاده گردیده. هر یک از 63 خودروی تولید شده با روکش های داخلی از جنس آلکانتارا ، فیبر کربن و فرمان هایی که در این مدل ها استفاده شده نیز با علامت خاص 63 خواهند بود و با موتور 6.5 میلیمتری V12 با توان تولید نیروی 760 اسب بخار ارائه خواهند شد.

لامبورگینی اونتادور SVJ63 Roadster
لامبورگینی اونتادور SVJ63 Roadster

اما اگر Aventador SVJ 63 به اندازه ی کافی برای شما جذاب نیست ، شاید برادر بزرگتر آن یعنی Huracan EVO GT Celebration انتخاب مناسب و جذابی باشد. این خودرو به افتخار و یاد خودروی افسانه ای یعنی Huracan EVO GT3 مسابقه ای طراحی شده که موفق شده به دو پیروزی پیاپی در مسابقات 24 ساعته ی دیتونا و 12 ساعته ی سبرینگ دست پیدا کرده. شرکت طراح این خودرو گفته که 36 عدد از آن به طور کلی در دو دسته ی 24 و 12 عددی به افتخار ساعات مسابقات پیروز شده ی EVO GT3 تولید خواهد شد.

رنگ های سبز و نارنجی استفاده شده در این خودرو نمایش دهنده ی رنگ های تیم مسابقه ی GRT Grasser بوده که نقشی مهم را در دستیابی این خودرو به موفقیت های پیاپی داشته. البته به گفته ی بسیاری ، این رنگ ها بیش از حد جلب توجه کرده و شرکت تولید کننده با علم به این مساله ، گفته هشت مدل دیگر را با ترکیب رنگ های مختلف ارائه خواهد نمود. البته رنگ این خودروها تغییر خواهد داشت اما طراحی رنگ آمیزی آنها و شماره ی 11 روی بدنه ی آنها باقی خواهد ماند. نام قهرمانی های بدست آمده توسط این خودرو بر روی بدنه و موتور آن نیز هک شده. نمونه ی Lamborghini Squadra Shield نیز با پرچم های آمریکا و ایتالیا که روی سقف آن قرار گرفته به فروش خواهد رسید. مانند دیگر مدل های هوراکان ، موتور V10 نیروی حرکتی آن را تامین میکند.

منبع cnet

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.