لنز نیکون Z 85mm با دیافراگم f/1.8S و تمرکز بر روی عکاسی پرتره | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

لنز نیکون Z 85mm با دیافراگم f/1.8S و تمرکز بر روی عکاسی پرتره

لنز نیکون Z 85mm با دیافراگم f/1.8S و تمرکز بر روی عکاسی پرتره

نیکون از جدیدترین لنزش در گروه Z، برای دوربین های نیکون Z6  یا Z7 رونمایی کرد. لنز نیکون Z 85mm با دریچه ی دیافراگم f/1.8، عکاسی پرتره را هدف قرار داده است. این لنز برای عکاسی پرتره و مد و لباس طراحی شده است اما می توان هر استفاده ای از این لنز کرد. 

دوربین کنون EOS RP

فروش دوربین پاناسونیک G95 بدون آینه آغاز شد

دوربین کنون EOS RP

از مشخصات این لنز می توان به پوشش تمام فریم در دوربین های بدون آینه نیکون اشاره کرد. ساختار لنزهای داخلی دوربین متشکل از 12 آیتم در 8 گروه است که شامل دو المان با انتشار خیلی پایین (ED) هستند که عدم انطباق کانونی محور رنگ ها را کاهش می دهد. المان های ED در لنز کیفیت اپتیک را بالا می برند که در عوض رنگ هایی نزدیک به واقعیت تولید کنند. هر کدام از المان های لنز دارای روکش نانو کریستال است که شکست نور داخلی را کاهش می دهد و از هدر رفتن نور جلوگیری می کند.

لنز نیکون Z 85mm
لنز نیکون Z 85mm

همانطور که از یک لنز در این سطح انتظار می رود،  Nikkor Z 85mm دارای موتور فوکوس خودکار است و با فیلترهای 67 میلی متری اکسترنال سازگاری دارد. این لنز در برابر آب و هوا مقاوم است. می توان این لنز را با حلقه ی تعبیه شده در آن از حیث ISO و نور تنظیم کرد. موتور فوکوس خودکار مجهز به صدا خفه کن است که در مواقع تصویربرداری از صدای فوکوس شدن جلوگیری می کند. قیمت این لنز هنوز اعلام نشده است. این لنز به 6 لنز قبلی گروه Z پیوست. 

 

منبع 91mobiles

نظرات بسته شده است.