لوگوی جدید فایرفاکس در راه است ! | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

لوگوی جدید فایرفاکس در راه است !

لوگوی جدید فایرفاکس در راه است !

برای ایجاد حس جدید ، نسخه  پر سرعت مود شب فایرفاکس را امتحان کنید. موزیلا نسخه آزمایشی جدیدی از مرورگر وب خود را منتشر کرده است که لوگوی جدید فایرفاکس را معرفی و “کوانتوم” را از نام خود دور می کند. موزیلا مدت‌ها نماد فایرفاکس را به شکل استایلی‌تری منتقل کرد ، اما جدیدترین نسخه  آن قدم دیگری را با طرح اصلی یک روباه خواهد برداشت. حتی اگر تنها صورت روباه قابل مشاهده باشد و اندام‌های دیگر آن مشخص نباشد ، هنوز هم به راحتی قابل تشخیص است که نماد فایرفاکس می‌باشد. 

بررسی بازی Forza Horizon 4

بازی God Of War تبدیل به مستند شد

لوگوی  جدید در آخر هفته در نسخه 70 Firefox Nightly ارائه شد ،  برای افرادی که می خواهند آخرین ویژگی ها را امتحان کنند، می‌توانند آن را نصب کنند  و با خرابی یا مشکلات احتمالی آن کنار بیایند. Firefox Nightly در هفته های آینده به نسخه بتا بر می گردد ، و طبق نسخه برنامه های موزیلا ، هر کس آن را چند هفته بعد – 20 اکتبر – دریافت می کند.  تیم موری ، مدیر خلاق موزیلا گفت:لوگوی جدید باید همان مسیر را طی کند.این لوگو در Firefox Nightly دارای طرح رنگی آبی/بنفش متفاوتی است. 

لوگوی فایرفاکس معمولا ترکیبی از رنگ‌های  قرمز ، نارنجی و زرد بود. موزیلا اعلام کرده است که  نسخه جدید برچسب “کوانتوم “را نخواهد داشت، که موزیلا از زمان انتشار نوامبر 2017 Firefox 57  آن را به نام فایرفاکس پیوست کرده بود. کوآنتوم نشانه تلاشی زیاد برای سرعت بخشیدن به این مرورگر  برای رقابت بهتر با گوگل کروم بوده است. تعدادی از برنامه های کوانتومی بخش هایی از موتور فایرفاکس را بازسازی کردند و یکی از این تغییرات – فناوری Quantum Render-GPU-Accelated GPU برای نمایش یک صفحه وب بود.  این پروژه همچنین WebRender نامیده شد.جسی بنیستل ، مدیر مهندسی فایرفاکس گفت: “هدف ما این است که WebRender موتور ارائه دهنده اصلی مرورگر فایرفاکس باشد و آن را در ماه های آینده به سیستم عامل‌ها اضافه خواهیم نمود.”

لوگوی جدید فایرفاکس
لوگوی جدید فایرفاکس

موزیلا جدیدترین چالش برای مراکز کروم  برای محافظت از حریم خصوصی شما به صورت آنلاین – به عنوان مثال ، با مسدود کردن وب سایت ها و تبلیغات آنلاین که سعی می کنند شما را ردیابی کنند- است. کروم از این نظر مرورگرهای دیگری مانند سفری ،  فایرفاکس و بریو را به تعویق انداخته است. حداقل بر اساس آماری که موزیلا از افرادی که مایل به اشتراک گذاری آن اطلاعات هستند ، استفاده از فایرفاکس به تدریج در حال کاهش است. با این حال ، استفاده از محافظ ردیاب جدید  فایرفاکس در حال افزایش است. پرفیریو لاندروس مدیر ارشد بازاریابی محصولات موزیلا گفت: “پس از انتشار نسخه پیشرفته پشتیبان ردیابی به طور پیش فرض ، شاهد بودیم که سهم ما بین کاربران ETP در حال افزایش است.”

منبع CNET

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.