لکسوس LX 570 2020 با پکیج اسپرت | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

لکسوس LX 570 2020 با پکیج اسپرت

لکسوس LX 570 2020 با پکیج اسپرت

با ارائه شدن مدل 2020 ، مدل Lexus LX به یک سری 12 ساله تبدیل شده و حتی با پستی ها و بلندی های بسیار به عنوان یک لندکروز توانسته باز هم دل طرفداران SUV را بدست آورد. شرکت لکسوس در سال های اخیر سر و صدای بسیاری را در دنیای SUV ایجاد کرده و با ارائه ی مدل های محدود و خاص توانسته توجه بسیاری را به خود جذب کند و اکنون سر صدایی که ایجاد کرده در مورد لکسوس LX 570 2020 بوده است.

ماشین لکسوس 2020 با فناوری سیستم خودران Level 2 در جاده ها

رونمایی از ماشین لکسوس LS 500 سری اینسپریشن با رنگ بندی ویژه

لکسوس RX با Apple CarPlay و Android Auto ارتقاء سیستم های متعدد

لکسوس در ابتدای این هفته از لکسوس LX 570 2020 با پکیجی اسپرت رونمایی نمود. البته این پکیج تنها تفاوتی ظاهری در این خودرو ایجاد کرده و تقریبا هیچ یک از مشخصات فنی آن تغییری نداشته. این خودرو با تجهیزات بیشتری ارائه شده اما دیگر مدل ها هم همراه با این تجهیزات قابل تهیه هستند.

تغییر ظاهری که شاید نسبت به دیگر تغییرات قابل تشخیص بوده تعویض گریل جلو و گلگیر با ظاهری خشن تر از گذشته می باشد. والانس عقبی نیز کمی نسبت به دیگر مدل ها دستخوش تغییر شده. آینه های بغل این SUV نیز به رنگ بدنه ی خودرو در آمده و دارای روکش کرومی می باشند. در داخل از یک داشبورد مشکی استفاده شده و صندلی های چرمی قرار داده شده که می توان از بین رنگ های مشکی ، قرمز و سفید یکی را انتخاب نمود.

لکسوس LX 570 2020
لکسوس LX 570 2020

تفاوت های ظاهری مشخص در همین حد بوده ، اما باید به پکیج لوکس لکسوس نیز اشاره نمود. این بدین معناست که این خودرو با ویژگی هایی از جمله ، خنک و گرم کننده ی صندلی های عقب و جلو ، قابلیت تشخیص هوای خودکار ، چرخ های 21 اینچ ، فرمان تلفیقی چوبی فلزی و نمایشگر وسط سیستم اطلاعاتی عرضه خواهد شد. علاوه اینکه در آن از سیستم صوتی استثنایی 19 عددی سوراند مارک لوینسون استفاده شده است.

اما دیگر مشخصات این خودرو کاملا مشابه به یک LX معمولی است. لکسوس LX 570 2020 نیروی حرکتی خود را از موتور 5.7 لیتری V8 گرفته و توانایی تولید نیروی 383 اسب بخار و گشتاور 403 پوند دارد. سیستم انتقال نیروی 8 دنده ی این خودرو نیرو را به دو دیفرانسیل رسانده و قابلیت حمل 7.000 پوند را به آن می دهد. در این مدل مانند دیگر مدل ها از سیستم امنیتی Lexus Safety System Plus استفاده شده که شامل ترمز خودکار در شرایط اضطراری ، هشدار خروج از لاین ، کروز کنترل تطبیقی و مه شکن می باشد. قیمت مدل استاندارد این SUV حدود 87 هزار دلار اعلام شده و مدل اسپرت پکیج قرار است با قیمت 99.300 به فروش برسد.

منبع cnet

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.