ماشین الکتریکی سوزوکی در نمایشگاه اتومبیل توکیو 2019 | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

ماشین الکتریکی سوزوکی در نمایشگاه اتومبیل توکیو 2019

با اینکه سوزوکی فروش خود را در قاره ی آمریکا متوقف کرده هنوز هم نقش مهمی در صنعت خودرو سازی ایفا می کند. شرکت صنایع خودروسازی سوزوکی که خودرو ، موتور سیکلت و موتور قایق و هزاران وسیله دیگر که روحمان هم از آنها خبر ندارد تولید می کند در تازه ترین تصمیم خود قصد دارد در نمایشگاه اتومبیل توکیو از دو ماشین الکتریکی و بسیار جذاب سوزوکی رونمایی کند.

بر اساس اخباری که از این شرکت منتشر شده ، با شعاری متفاوت در نمایشگاه پیش رو حاضر خواهد شد ” Waku Waku Switch for Everyone : Excitement for you ، Excitement for Everyone” که البته خیلی تشخیص منظور بیان این شعار ساده نیست.

ماشین الکتریکی سوزوکی

اما شاید نام تعیین شده برای دو ماشین الکتریکی سوزوکی تازه کمی به ما در درک شعار تبلیغاتی سوزوکی کمک کند ، این خودرو Waku Spo نام دارد که خودرویی دو در با طراحی ریترو و جذاب که مجهز به یک سیستم تولید نیروی حرکتی هیبریدی است. بدنه ی دو رنگ آن و استفاده از آینه ها در کنار کاپوت که البته به احتمال فراوان دوربین خواهند بود و لاستیک های سایز بزرگ آن ظاهری جذاب به آن بخشیده اند. سوزوکی در مورد این خودرو گفته : ” با طراحی خاص این خودرو ، اعضای خانواده میتوانند بهترین و هیجان انگیز لحظات زندگی را در کنار یکدیگر سپری کنند.”

ماشین الکتریکی سوزوکی
ماشین الکتریکی سوزوکی

دومین ماشین الکتریکی سوزوکی که قرار است سوزوکی از آن در نمایشگاه خودروی توکیو رونمایی کند ” هاناره ” می باشد که به معنای کلبه ی متحرک بوده که از طراحی خاص بدنه ی آن نیز می توان متوجه دلیل این نامگذاری شد. هاناره مجهز به سیستم رانندگی خودران بوده و به صورت خودکار می تواند مسیر را پیدا کرده و شما را به مقصد برساند در حالی که شما در اتاقک پشت در حال استراحت می باشید. این خودروی عجیب بسیار شبیه به یک جعبه ی قرار گرفته روی لاستیک ها بوده و شما را در نخستین نگاه به یاد فولکس واگن استیشن که سال ها پیش توسط کارخانه ی آلمانی ارائه شد می اندازد. کارخانه ی ژاپنی گفته که هاناره حس داشتن یک خودرو را به نحوی تازه بیان می کند ، حسی که خودرویی دارید اما نیازی به رانندگی کردن با آن ندارید و فقط کافیست در آن دراز کشیده و استراحت کرده تا به مقصد برسید.

بهترین تبلت های 2019 که در بازار می توان آن ها را تهیه نمود

بهترین دوربین گوشی های 64 مگاپیکسل متعلق به کدام شرکت هاست

بهترین دوربین گوشی میان رده کدام تلفن می باشد

منبع cnet

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.