ماشین برقی هوندا پیش از عرضه طرفداران بسیاری پیدا کرده | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

ماشین برقی هوندا پیش از عرضه طرفداران بسیاری پیدا کرده

ماشین برقی هوندا پیش از عرضه طرفداران بسیاری پیدا کرده

زمانی که هوندا این خودروی الکتریک خود را در نمایشگاه Geneva به نمایش گذاشت ، بسیاری مجذوب طراحی زیبا و منحصر به فرد ماشین برقی هوندا شدند. هوندا پیش فروش این خودروی استثنایی را از اواخر سال 2019 و تنها در اروپا آغاز خواهد نمود.

علاوه بر این پس از دریافت ایمیل های مختلف ، هوندا تصمیم گرفته تا فروش این خودروها را رزرو نموده. نمونه ی مفهومی این خودرو در سال 2017 با نام Honda Urban EV معرفی شد. سرعت این خودروی الکتریک دیفرانسیل عقب 200 کیلومتر بوده و زمان مورد نیاز برای شارژ آن از 0 الی 80 درصد تنها 30 دقیقه می باشد. در داخل و پشت فرمان این خودرو یک نمایشگر بزرگ قرار گرفته تا بتوانید با نگاهی کوچک از اطراف خودرو و اتفاقات در حال انجام در داخل آن مطلع شوید.

ماشین-برقی-هوندا-1
ماشین برقی هوندا

سیستم باز شدن درب این خودرو قابل تغییر بوده و دستگیره ها در داخل بدنه ی خودرو جاسازی شده. این خودرو به هیچ عنوان برای مقابله با اتومبیل های تولید شده توسط تسلا تولید نشده و در حقیقت یک ماشین کاملا شهری می باشد. این خودرو با ظاهر جذاب خود می تواند به انتخابی مناسب برای طراحان مد و حتی سوپراستارها برای رفت و آمد در شهر تبدیل شود.

ماشین-برقی-هوندا-2
ماشین برقی هوندا

ظاهر این خودرو با طرحی که دو سال پیش نشان داده شد کمی تغییر یافته که می توانید ترکیب مدل قدیمی و مدرن آن را در عکس زیر مشاهده نمایید. جلوی آن کمی مستطیل شکل و چرخ های آن از مدل های قدیمی الهام گرفته شده.

ماشین-برقی-هوندا-3
ماشین برقی هوندا

مدیر ارشد هوندا اروپا در مصاحبه ای گفته که این شرکت قصد دارد تا با تولید این خودروی خاص دیگر شرکت ها و مخاطبین را به استفاده از خودروهای الکتریکی ترغیب نماید. اطلاعی در مورد قیمت این خودرو منتظر نشده اما بر اساس گمانه ها قیمتی بین 25 الی 40 هزار پوند خواهد داشت. هوندا اعلام نموده که فروش این خودروی خاص را در ژاپن پیش از دیگر کشورها آغاز خواهد نمود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.