ماشین جدید لکسوس 2019 LC Inspiration در راه شیکاگو مانند یک ستاره می درخشد | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

ماشین جدید لکسوس 2019 LC Inspiration در راه شیکاگو مانند یک ستاره می درخشد

ماشین جدید لکسوس 2019 LC Inspiration

ماشین جدید لکسوس 2019 LC Inspiration : لکسوس سری Inspiration خود را با یک خودروی اسپرت و SUV در لس آنجلس معرفی نمود و اکنون در نمایشگاه Auto Show شیکاگو با خودروی اسپرتی دیگر رباینده ی دل های علاقمندان به خودرو شده.

 

ماشین جدید لکسوس 2019 LC Inspiration

لکسوس در روز چهارشنبه ماشین جدید لکسوس 2019 LC Inspiration را معرفی نمود که قرار است در نمایشگاه Auto Show 2019 شیکاگو در هفته ی آینده رونمایی گردد. خودروی LC 500 مانند دیگر اتومبیل های سری Inspiration از زیبایی خاصی برخوردار بوده اما علاوه بر زیبایی از سرعت و توانایی بالایی نیز برخوردار است.

 

ماشین جدید لکسوس 2019 LC Inspiration

خودروی LC 500 Inspiration با رنگ زرد متالیک بسیار زیبا به نظر میرسد. لاستیک های 21 اینچی و سقف و فلاپ های کربن به زیبایی این خودرو افزوده اند. در داخل این خودرو از جیر آلکانتارا و چرم زرد رنگ استفاده شده که از روی درب ها آغاز شده و پس از دوخت صندلی ها به داشبورد رسیده اند. برخی از قسمت های درب این خودرو نیز از فیبر کربن ساخته شده اند. به 100 نفر خوش شانسی که توانسته اند این خودروی بی نظیر را تهیه کنند یک ساک مسافرتی چرمی نیز اعطا شده تا آن را با خودروی لوکس خود ست کنند.

 

ماشین جدید لکسوس 2019 LC Inspiration

این خودرو با موتور 5 لیتری V8 و با قدرت 471 اسب بخار و گشتاور 398 که به چرخ های عقب منتقل خواهد شد سرعتی فوق العاده را برای این خودروی 10 دهنده ی اتوماتیک فراهم می سازند. قیمت این خودرو 106.210 دلار تعیین شده که 14 هزار دلار گران تر از مدل پیشین می باشد.    

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.