فروش دو ماشین سوبارو Legacy و Outback آغاز شد | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

فروش دو ماشین سوبارو Legacy و Outback آغاز شد

فروش دو ماشین سوبارو Legacy و Outback آغاز شد

خودروهای تازه ی Subaru Legacy و Subaru Outback دو محصول تازه ی این شرکت ژاپنی هستند که شباهت زیادی با یکدیگر داشته اما با اهدافی متفاوت ساخته شده اند. ماشین سوبارو Legacy یک سدان خانوادگی بوده اما مدل Outback فضای بیشتری را برای چمدان ها داشته و سطح بالاتری نیز دارد تا برای استفاده ی نسل جوان نیز مناسب باشد. این دو خودرو با توانایی های بسیاری ارائه شده و قرار است به زودی در بازارهای سراسر جهان به فروش برسند.

سوبارو روز گذشته اعلام نمود که مدل های 2020 Outback و 2020 Legacy آغاز به تولید شده اند. هر دو مدل در کشور آمریکا و کارخانه ی ایندیانا با مساحت 832 هکتار تولید خواهند شد ، کارخانه ای که 6.000 نفر در آن مشغول به کار هستند. این تنها کارخانه ی سوبارو در خارج از آسیا از سال 1989 بوده که توانسته میزان تولید خود را از سالیانه 67.000 خودرو به 380 هزار خودرو برساند.

هر دو مدل با قیمت هایی بسیار مناسب عرضه شده اند ، ماشین سوبارو Legacy با قیمتی پایین تر از 24.000 دلار , مدل Outback با قیمتی پایین تر از 28.000 دلار به فروش خواهد رسید که قیمتی بسیار پایین تر از خودروهای هم رده ی تا به حال تولید شده می باشد. البته این خودروها با گزینه های دیگری نیز عرضه خواهند شد که از جمله آنها می توان به صندلی ها با روکش چرمی ، سیستم اطلاعاتی و نمایشگر 11.6 اینچی حسی اشاره نمود که قیمت آنها را تا بیش از 40.000 دلار افزایش میدهد. هر دو خودرو با توان 182 اسب بخاری H4 ارائه خواهند شد که البته نمونه ی قدرتمند تر هم با توان 260 اسب بخار H4 قابل تهیه خواهد بود.

160.000 ماشین GM پیکاپ به علت خطر آتش گرفتن به کارخانه برگشتند

بی ام و 840i کانورتیبل و کوپه با موتور اینلاین 6 عرضه شدند

البته این تنها خبر تازه ای نبوده که سوبارو اعلام کرده ، این شرکت ژاپنی در روز گذشته گفته که فروش مدل Forester از 2 میلیون عدد گذشته که رکورد فروش تازه برای این شرکت می باشد. میزان فروش خودروهای سوبارو در آمریکا به صورت سرسام آوری رو به افزایش بوده و مدل Forester این شرکت 71 ماه است که فروشی بالای 10.000 عدد را تجربه کرده که رکودی استثنایی برای شاخه ی آمریکای این شرکت می باشد و مدل Forester در ماه جون سال 2013 ، فروشی یک میلیونی را تجربه کرده و شاید جالب تر این باشد که بدانید ، مدل Forester ابتدا در سال 1997 روانه ی بازار شده و همچنان سوبارو در حال فروش آن می باشد.

ماشین سوبارو Legacy
ماشین سوبارو Legacy

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.