Ultimate magazine theme for WordPress.

ماشین فولکس واگن e Gold بدون بدنه به چه شکل خواهد بود ؟

ماشین فولکس واگن e Gold

ماشین فولکس واگن e Gold : تا به امروز تعداد زیادی از ویدیوها در مورد خودروهای الکتریکی متفاوت و ساختار آن ها منتشر شده اما فولکس واگن گامی پیشتر از آن گذاشته تا بتواند علاوه بر نشان دادن مشخصات فنی و نحوه ی سیم کشی ، بتواند به راننده ها آموزش هایی لازم را بدهد. این شرکت ویدیویی از eGon که مدل بدون بدنه ی ماشین فولکس واگن e Gold بوده را به نمایش گذاشته که هنوز هم قابل استفاده و رانندگی کردن بوده.

این شرکت می خواهد ماشین فولکس واگن e Gold را در یکی از بزرگترین نمایشگاه های جوانان علاقمند به علم و فناوری یعنی Ideen Expo در هانوفر به نمایش بگذارد. مدل eGon توسط متخصصین فنی و حرفه ای در شرکت فولکس واگن طراحی شده تا تمامی قطعات الکترونیکی استفاده شده به همراه سیم کشی های مختلف آن در مقابل دید عموم قرار گرفته تا مشتریان بتوانند پیچیدگی طراحی آن و تکامل یافتگی آن را به وضوح مشاهده کنند. علاقمندان می توانند با استفاده از اسکن کدهای QR که بر روی قطعات مختلف خودرو قرار گرفته از ویژگی ها و نوع عملکرد آنها مطلع شوند.

ماشین فولکس واگن
ماشین فولکس واگن

ماشین فولکس واگن e Gold تقریبا بدون هیچ محدودیتی بدون بدنه ی قرار داده شده بر روی آن قابلیت حرکت کردن داشته و حس رانندگی را به خوبی به شما منتقل خواهد نمود. البته شاید هیچگاه دلتان نخواهد که آن را به بزرگراه برده و به رانندگی بپردازید. هدف اصلی فولکس این است که فناوری پیشرفته و پیچیده ی استفاده شده در خودروهای الکتریکی را برای عموم به نمایش بگذارد. روز به روز به مرگ خودروهای بنزینی و دیزلی نزدیک می شویم و کارخانه های بیشتری رو به استفاده و تولید خودروهای الکتریکی آورده و در حال ساخت فناوری های کاربردی جهت استفاده در خودروهای الکتریکی می باشند.

ماشین برقی تویوتا رومبوس یا طراحی منحصر به فرد

جاستین پاوش یک تکنسین مکاترونیکس که عکس او را در حال راندن eGon مشاهده می کنید در این مورد گفته : ” این بار اولی بوده که همچین موقعیتی پیدا کرده ام و توانستم چیزهای زیادی را در مورد خودروهای الکتریکی یاد بگیرم. خودروی eGon خیلی پیچیده بوده و باید اطلاعات و مهارت بالایی داشته باشید تا بتوانید همچین چیزی را طراحی کنید. تیم ما متشکل از تکنسین های مختلف فعال در زمینه های متفاوت بوده تا بتوانیم به درستی و با کمترین نقص این خودرو را برای بازدیدکنندگان به نمایش بگذاریم. ”

آقای کریستوف گورتز رئیس بخش تکنسین های فولکس واگن در ولفسبورگ گفته که این ایده ای بی نقص برای نشان دادن پیشرفته بودن فناوری حال حاضر بوده و نیز می تواند در عین سرگرم کننده بودن در تکنسین های جوان انگیزه ای مضاعف برای یادگیری بیشتر ایجاد کند. او در ادامه گفته که یادگیری این مسائل می تواند نوع استفاده از قطعات مختلف را به آنها آموزش داده تا بتوانند با پذیرفتن مسئولیت های بزرگتر دانش خود را گسترده تر کرده و در آینده با استفاده از آن احساس غرور کنند.

خودروی eGon تنها برای به نمایش گذاشتن در غرفه ی مخصوص فولکس نبوده و این شرکت آلمانی می خواهد از آن در روز نخست به عنوان جذابترین فناوری خودروی سال 2019 پرده برداری کند. نمایشگاه Ideen Expo از تاریخ 16 الی 23 در شهر هانوفر آلمان برگزار خواهد شد.

منبع androidpit

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.