ماشین لباسشویی بوش 9 کیلویی بهترین گزینه برای خانواده ها | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

ماشین لباسشویی بوش 9 کیلویی بهترین گزینه برای خانواده ها

ماشین لباسشویی بوش 9 کیلویی

ماشین لباسشویی بوش 9 کیلویی : شرکت آلمانی بوش یکی از بهترین و با سابقه ترین کارخانه های تولید کننده ی ماشین های لباسشویی و ظرفشویی در جهان می باشد. ماشین های ظرفشویی این کمپانی ظرف ها را با فناوری بالا بسیار سریع تر و بهتر از دیگر ماشین های ظرفشویی موجود در بازار شسته و حتی خشک می کنند. اهمیتی ندارد که بزرگی آشپزخانه ی شما چقدر است زیرا بوش برای هر آشپزخانه ای مدل مخصوص آن را طراحی و تولید نموده.

ماشین لباسشویی بوش 9 کیلویی Bosch 800 Plus مجهز به چندین برنامه ی چرخه ی شستشو می باشند. می توانید از شش روش از پیش تعیین شده ظرف ها را شسته و در صورت نیاز با استفاده از اضافه نمودن مایع براق کننده آن ها را خشک و براق نمایید. چرخه های شستشو متفاوت تعبیه شده در این ماشین شامل شستشوی سنگین ، خودکار ، اکو یا اقتصادی ، نرمال ، اکسپرس و آبکشی می باشند. از دیگر برنامه های اضافه ی قرار داده شده می توان به شستشوی با تاخیر ، شستشوی نیمه ، مخصوص ظروف حساس ، ضدعفونی و براق اشاره نمود.

این ماشین ظرفشویی توسط این ویژگی ها ظرف ها را با دقت بالا و مصرف آب و انرژی کمتر می شوید. این ماشین با طراحی خاص خود امکان قرارگیری 15 ظرف اضافه را با سایز متوسط فراهم می سازد. با استفاده از ویژگی Rackmatic می توانید ارتفاع طبقات را تنظیم نموده و ظرف های بلند مانند قابلمه یا ماهیتابه را جهت شستشو در آن قرار دهید.

این ماشین حدودا پس از یک سال عملکرد نیرویی معادل با 259 کیلو وات را مصرف می نماید. حالت اکو میزان دمای آب را پایین آورده و زمان کمتری را صرف شستشو نموده و در میزان مصرف انرژی صرفه جویی به عمل می آورد.

نظرات بسته شده است.