رونمایی از ماشین لکسوس LS 500 سری اینسپریشن با رنگ بندی ویژه | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

رونمایی از ماشین لکسوس LS 500 سری اینسپریشن با رنگ بندی ویژه

ماشین لکسوس LS 500

ماشین لکسوس LS 500 چهارمین ماشین سری اینسپریشن است.
لکسوس به LS سری اینسپریشن هیچ قدرت اضافی و یا کیت داخلی دیوانه کننده ای را نخواهد افزود. در عوض، این بار به تغییرات ظاهری بسنده خواهد کرد ؛ لکسوس قصد دارد هر مدل این سری را کمی خاص تر ارائه نماید. تا به حال سه مدل ماشین معرفی شده اند و اکنون زمان ماشین چهارم رسیده است.
در روز چهارشنبه لکسوس از مدل 2020 LS500 سری اینسپریشن رونمایی به عمل آورد. این مدل با رنگ بدنه منحصر به فردی تحت عنوان Deep Garnet ، آراسته شده است که قسمت تیره تر به اشتباه قرمز پنداشته می شود. تم تاریک با رنگدانه کرومنیومی مشکی، زنده تر و با چرخ ها به خوبی ترکیب و هماهنگ شده است. به طور کلی LS همیشه با زرق و برق بیشتری توام بوده و اینسپریشن نیز به شکوه آن افزوده است.
حتی درون اتاقک ها لوکس تر شده، طراحی چرم سفارشی سفید روی صندلی ها ، پانل های درب و کنسول مرکزی با داشبورد و فرمان و کف مشکی، کنتراست عالی ای داشته و اسپیکر های مارک لوینسون نیز با تیرگی خاصی اش جلوه بیشتری به آن بخشیده و لامپ های لکسوس با نور ملایم آبی رنگی در هر درب و در داشبورد نیز پیاده سازی شده است.
با این حال ، بخش قابل توجه سری Inspiration LS ، پنل زیبای تعبیه شده بر روی درب آن است. شیشه اسپرت Kiriko فقط در پکیج های گران قیمتی که برای خودرو ها ارائه می گردد، یافت میشود.این آراستگی قبل از این هرگز دیده نشده ، حتی با ارزنده ترین خودروهای آلمانی و بریتانیایی از نظر جزئیات، مطابقت میکند.
بدون در نظر گرفتن این قطعات لوکس، این همان ماشین لکسوس LS 500 معمولی است. ، توربوشارژ دوقلو V6 3.5 لیتری که دارای 416 اسب بخار و 442 پوند–پا گشتاوری است. با این حال قیمت آن هنوز اعلام نشده است ولی قیمت پایه LS از 75000 دلار شروع می شود ، بنابراین به نظر می رسد سری Inspiration ، حتی با شیشه کریکو، زیر 100000 دلار باقی بماند.

ماشین لکسوس LC Convertible 2019 خودروی زیبا و شیک

ماشین جدید لکسوس 2019 LC Inspiration در راه شیکاگو مانند یک ستاره می درخشد

 

 

منبع cnet

نظرات بسته شده است.