ماشین لینکلن کانتیننتال 2020 Coach Door باری دیگر در 2020 و کاملا متفاوت | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

ماشین لینکلن کانتیننتال 2020 Coach Door باری دیگر در 2020 و کاملا متفاوت

ماشین لینکلن کانتیننتال 2020 Coach Door : شرکت لینکلن قول این را داده بود که مدل های بیشتری از Coach Door را ارائه می کند. پس از موفقیتی که این مدل در سال 2019 کسب نمود تصمیم گرفت تا باری دیگر این مدل را با درب های متفاوتش در سال 2020 نیز عرضه کند. این شرکت تولید کننده ی خودرو های لوکس گفته فروش خودرو جدیدش از روز جمعه آغاز شده و تا پایان ماه ادامه خواهد داشت و در ادامه گفته این بار تعداد 150 عدد از این مدل تولید خواهد شد که تعداد بیشتری نسبت به قبل می باشد. در سال گذشته تنها 80 عدد از این مدل الهام گرفته شده از مدل های 1960 تولید شده بود که در همان ساعت نخستین تمامی آنها خریداری شدند. البته تعداد ارائه شده در سال گذشته دلیل خاص داشت و به تاریخ هشتادمین سالگرد تاسیس این سدان بی نظیر اشاره داشت.

ماشین الکتریکی فولکس واگن VW ID 3

بی ام و Concept 4 جذابترین خودروی نمایشگاه Frankfurt Motor Show

ماشین لینکلن کانتیننتال 2020 Coach Door

با اینکه داخل ماشین لینکلن کانتیننتال 2020 Coach Door بسیار شبیه به مدل سال گذشته بوده اما تغییراتی نیز در آن دیده می شود ، به عنوان مثال در وسط صندلی پشت یک میز که روی آن یک کوسن نرم گذاشته شده قرار گرفته و گیره هایی در اطراف آن بوده تا بتوانید بدون اینک لپ تاپتان سر بخورد آن را روی کوسن قرار دهید. علاوه اینکه پدهای شارژ بیسیم نیز می توانند گوشی های پیشرفته ی امروزی را با سرعتی بالا و بدون نیاز به کابل شارژ نموده و در این حین بتوانید توسط نمایشگر لمسی 4 اینچی محتوای مورد علاقه ی خود را دنبال کرده و نیز دستورات لازم را برای سیستم تهویه ی هوشمند خودرو داده تا در شرایطی می خواهید و باب میل تان است قرار بگیرید. بسیاری زمانی که مدل سال پیش را تهیه کردند از کمبود فضای بار ناراضی بودند اما لینکلن شکایات آنها را شنیده و فضای بار بیشتری در این مدل تازه قرار داده تا بتواند نظر مخاطبین را به خود جلب کند.

خریداران می توانند خودرو 2020 لینکلن کانتیننتال Coach Door را با دو طراحی داخلی متفاوت تهیه کنند که یکی چوب و آلپاین بوده دیگری با چرم مشکی و کریستال های آبی که روی تمامی سطوح کار شده اند. علاوه اینکه ست راننده ی چرمی نیز همراه خودرو به خریدار هدیه داده خواهد شد تا لباس خود را با خودروی منحصر به فرد خود ست کرده و نظر دیگران را جلب کند. اما مهم نیست چه رنگی تهیه شود زیرا در داخل این خودرو ها از موتوری یکسان استفاده شده که موتور تویین توربو 3 لیتری V6 بوده که نیرو را به چهار چرخ منتقل می نماید.

اما همان طور که مشخص است ماشین 2020 لینکلن کانتیننتال Coach Door لوکس اصلا ارزان قیمت نخواهد بود و برای تهیه ی آن باید مبلغ 115.470 دلار را پرداخت کرد.

منبع cnet

نظرات بسته شده است.