ماشین هوندا Passport 2019 یک SUV فوق العاده برای طبیعت | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

ماشین هوندا Passport 2019 یک SUV فوق العاده برای طبیعت

ماشین هوندا Passport 2019 یک SUV فوق العاده برای طبیعت

گاهی به یک SUV نیاز دارید نه برای اینکه با خانواده ی خود به سفر رفته و یا کاروان را به پشت آن متصل کنید و به جاده بروید ، بلکه شاید بخواهید با آن به دل طبیعت بروید و برای اینکه جسارتش را داشته باشید ، نیاز به یک خودروی مناسب دارید و اینجاست که یک خودرو کارآمد و سرسخت مانند ماشین هوندا Passport 2019 می تواند گزینه ی مناسبی باشد.

اگر این خودرو را با دیگر مدل های هم رده مقایسه کنید متوجه خواهید شد که در میان غول هایی مثل Jeep Grand Cherokee و Chevrolet Blazer جایگاه خودش را داشته و شایستگی مقایسه شدن با آنها را دارد. همیشه زمانی که یک SUV را می خواهید تهیه کنید سوالاتی مثل ” جای بارش چقدر است؟ ” یا ” آیا راحت است؟ ” یا حتی ” فرمان پذیری اش چطور است؟ ” برایتان پیش می آید. از این رو این مقاله به صورت کامل در مورد این ویژگی ها اطلاعات کافی را در اختیار شما قرار خواهد داد.

هوندا این مدل خود را در کلاس های اسپرت ، EX-L ، تورینگ و الیت به فروش میرساند که تمامی آنها مجهز به سیستم هوشمند دستیار راننده ی Honda Sensing می باشند. در این مقاله مدل الیت آن مرد تست قرار گرفته که از همه پیشرفته تر بوده و مجهز به دوربین نقاط کور ، تشخیص ترافیک ، دستیار نگه دارنده ی بین خطوط ، چراغ های خودکار و کروز کنترل می باشد.

مدل الیت این خودرو به معنای واقعی یک SUV همه کاره است ، نمایشگر 8 اینچی سیستم اطلاعاتی که در آن قرار داده شده دارای پشتیبانی از Apple Carplay و Android Auto ، به اشتراک گذاری وای فای هات اسپات و شارژ بیسیم گوشی های هوشمند میباشد. صندلی های آن نیز مجهز به سیستم های گرمایشی و سرمایشی بوده و در کنار آنها پورت های USB قرار گرفته تا بتوان با ویژگی GoPro گوشی و دیگر محصولات هوشمند را در کنار خود داشته و شارژ کرد. روی سقف آن یک باربند مخصوص بوردهای مختلف قرار داده شده. قیمت این مدل 44.775 دلار تعیین شده. موتور این مدل 3.5 لیتری V6 با توان تولید نیرویی برابر با 280 اسب بخار است که در مسیر های آفرود می تواند شما را هیجان زده کند. نیروی تولید شده توسط این موتور توسط سیستم انتقال نیروی 9 دنده به چرخ ها منتقل شده تا با سیستم دو دیفرانسیل بتوان بهتری تجربه را در حین رانندگی با این خودرو کسب نمود. ماشین هوندا Passport 2019 با هر باک پر میتواند 19 مایل شهری را طی کند که مصرفی مناسب برای یک خودرو با این سایز می باشد.

اما یکی از ویژگی هایی که در SUV ها مورد توجه قرار میگیرد میزان فضای داخلی برای قرار دادن بارها بوده که این مدل با فضای 77.9 فوت مربعی که در پشت صندلی ها داشته می تواند تمامی وسایل مورد نیاز سفر را در خود جای دهد. مهم نیست با Passport به کجا سفر میکنید ، مسیرهای خاکی یا هر جای دیگر زیرا در آن ویژگی های رانندگی در مسیر های مختلفی از جمله عادی ، برف ، گل و ماسه قرار داده شده تا بتوانید بدون کوچکترین دغدغه به ماجراجویی در طبیعت ادامه دهید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.