ماشین Chevy Corvette Stingray 2020 | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

ماشین Chevy Corvette Stingray 2020

ماشین Chevy Corvette Stingray 2020

شورلت پس از سال ها فعالیت و دستیابی به موفقیت های پیاپی هیچگاه به ذهنش نرسیده که بخواهد از تلاش خود به ارائه ی خودروهای استثنایی بکاهد. در پاییز امسال این شرکت کهنه کار آمریکایی قصد دارد از ماشین Chevy Corvette Stingray 2020 رونمایی به عمل آورد.

بهترین خودروهای آفرود سال 2019

4 ویژگی برتر پورشه 911 2020

البته این خبر موجب غافلگیری نشده و بدین معنی نیست که شورلت با ارائه ی آن بخواهد کسی را سورپرایز کند زیرا در پست فیسبوک و ویدیویی که گذاشته بود ، مدل کانورتیبل و مسابقه ای C8 را معرفی کرده بود. از این رو می توانیم با افتخار بگوییم که داستان عاشقانه ی کوروت در پاییز ادامه خواهد داشت. اکنون مدیر کارخانه ی کوروت یعنی آقای کای اسپاند تاریخ دقیق تری را برای رونمایی از استینگری 2020 اعلام کرده است.

در یک ویدیو که از کای اسپاند در موزه ی کوروت منتشر گردیده گفته شده که مدل کانورتیبل 2020 در ماه اکتبر رونمایی خواهد شد. در جلسه ای که مدیر کوروت با دیگران داشته بیشتر به حالت طراحی مید انجین آن اشاره شده و سوالاتی در مورد چگونگی طراحی این مدل محبوب پرسیده شده است .اما طراحی ظاهری این خودرو خوشبختانه با ویدیویی که از آن منتشر گردیده، به صورت آنلاین دیده شده و اکنون می دانیم که با یک سقف تاشو تمام اتوماتیک و ظاهری جذاب که از استینگری، همان طور که انتظار می رود، ارائه می شود. این مدل بسیار مشابه به مدل کوپه بوده که پیشتر رونمایی شده و تنها حفاظ روی موتور به دلیل تغییر جنس بدنه حذف شده است.

موتور بکار رفته در این مدل نیز همانند مدل کوپه بوده و در آن از موتور 6.2 لیتری LT2 V8 با توان تولید 490 اسب بخار استفاده شده است. علاوه اینکه کروا اعلام کرده می توان این خودرو را با بسته ی فنی Z51 نیز تهیه نمود که 5 اسب بخار به توان آن می افزاید.البته مدل کانورتیبل کمی نسبت به کوپه سنگین تر بوده تا ثبات بیشتری در سرعت های بالا داشته باشد.

منبع cnet

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.