ماشین Nissan Patrol 2020 چه ویژگی های جدیدی دارد | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

ماشین Nissan Patrol 2020 چه ویژگی های جدیدی دارد

نیسان پاترول میراثی از شاسی بلند سرسخت دارد و ماشین Nissan Patrol 2020 با فناوری‌ها و تجملات بیشتر همراه شده تا ایمنی و راحتی بیشتری را برای سرنشینان به ارمغان آورد. فروش این خودرو در اواخر ماه جاری در خاورمیانه شروع می‌شود.

ماشین Nissan Patrol 2020

نمای بیرونی پاترول جدید و به روز رسانی شده٬ بسیار زیبا و شیک بوده و جلو پنجره V شکل آن از بخش عریض و مسطحی در پایین استفاده می‌کند. چراغ‌های آن ظاهری مشابه و مایل به سمت کنار دارد. در قسمت عقب ماشین Nissan Patrol 2020 ، چراغ‌های جدید با سیگنال‌های چرخشی پی در پی وجود دارد.

ماشین Nissan Patrol
ماشین Nissan Patrol

فضای داخلی نیسان پاترول 2020 به خاطر تزئیناتی مانند صندلی‌های چرمی با دوخت الماسی ظاهری لوکس پیدا کرده. همچنین مسئولان این کمپانی ادعا می‌کنند کابین در مقایسه با قبل کم صداتر و آرام‌تر خواهد بود. یک جفت نمایشگر در قسمت مرکزی داشبورد با قابلیت نمایش نقشه در بالا و اطلاعاتی مانند سیستم تهویه و گرمایش و سرمایش (HVAC) در قسمت پایینی آن وجود دارد.
همچنین سیستم اطلاعاتی آن نیز از Apple Carplay و Android Auto نیز پشتیبانی می‌کند. مجموعه سیستم‌های ایمنی راننده شامل مواردی مانند ترمز اضطراری با قابلیت تشخیص عابر پیاده و سیستم هشدار برخورد به جلو می‌باشد.

نیسان پاترول ۲۰۲۰ دارای موتور ۴.۰ لیتری بوده که می‌تواند قدرتی برابر با ۲۷۵ اسب بخار و گشتاوری معادل ۳۹۴ نیوتون متر را تولید تولید کند. همچنین در صورت نیاز میتوان موتور آن را تا ۵.۶ لیتر و ۸ سیلندر تقویت کرد که در این صورت قدرت تولیدی آن به ۴۰۰ اسب بخار افزایش می‌یابد. همچنین مدل V۸ آن به سیستم تعلیق هوشمند Nissan’s Hydraulic Body Motion Control مجهز است.

بهترین خودروهای آفرود سال 2019

گرانترین ماشین دنیا کدام ماشین است

10 تا از ثروتمندترین افراد جهان در سال 2019

منبع khabaronline

نظرات بسته شده است.