ماشین Toyota 86 Hakone 2020 با قیمتی مناسب عرضه شد | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

ماشین Toyota 86 Hakone 2020 با قیمتی مناسب عرضه شد

" برای تهیه این خودروی زیبا با ظاهری جذاب ، قیمت تعیین شده خیلی هم بالا نیست "

ماشین Toyota 86 Hakone 2020 با قیمتی مناسب عرضه شد

چگونه توجهات را به یک خودرویی که نتوانسته فروشی مناسب داشته و کم کم دارد به روزهای آخرش نزدیک می شود باز می گردانید؟ پاسخش ساده است ، کافیست یک مدل خاص یا Special Edition از آن را تولید کنید. تویوتا در مورد ماشین Toyota 86 Hakone 2020 همچین استراتژی را بکار برده و اگر راستش را بخواهید ، هم آن را جذاب تر کرده و هم با قیمتی مناسب به فروش می رساند.

فروش دو ماشین سوبارو Legacy و Outback آغاز شد

پورشه تایکان Porsche Taycan ، هیولایی جذاب و منحصر به فرد

آخرین لیست قیمتی که CarsDirect از خودروهای تویوتا منتشر کرده ، ماشین Toyota 86 Hakone 2020 دارای قیمت 30.825 دلار بوده که به هیچ وجهی نسبت به خودروهای جدید ، گران قیمت نیست. اگر آن را از نمایندگی فروش تویوتا تهیه کنید ، با تخفیفی 2.975 دلاری می توانید تنها با پرداخت 27.850 دلاری این مدل 2020 را تهیه کنید. مدل اتوماتیک این خودرو نیز تنها 720 دلار گران قیمت تر می باشد.

برای بسیاری این قیمت چندان هم جذاب نیست ، زیرا 86 Hakone نتوانسته در روزهای نخست ارائه ی خود توجهی را جلب کند ، اما زمانی که مدل 2020 آن را ببینند شاید نظرشان عوض شود. این مدل خاص با رنگی سبز متالیک و تایرهای 17 اینچی برنزی به فروش خواهد رسید و در داخل آن نیز از روکش ترکیبی چرم و جیر آلکانترا همرنگ با بدنه استفاده شده و بر روی داشبورد آن لوگوی 86 نوشته شده و از روکشی که روی صندلی ها قرار گرفته بر روی فرمان هم استفاده شده تا ظاهری لوکس به اتاقک 86 Hakone ببخشند.

نام Hakone استفاده شده در این خودرو از پیست رانندگی Hakone Turnpike برداشته شده که جاده ای پر پیچ خم بوده و با مدل 86 سال 2020 که تجربه ی رانندگی خالص و مناسبی را فراهم می کند کاملا همخوانی داشته و دقیقا مناسب یکدیگر ساخته و طراحی شده اند.

اما در زیر این بدنه ی جذاب ، دقیقا خودرویی قرار گرفته که همیشه بوده ، در آن از موتور 2.0 لیتری چهار سیلندر استفاده شده که توانایی تولید قدرتی برابر با 205 اسب بخار داشته که نیرو را با سیستم انتقال نیروی شش دنده به چرخ ها می رساند. البته مدل اتوماتیک آن توانی کمتر داشته و نیروی 200 اسب بخار را تولید می کند. این خودرو با همکاری سوبارو ساخته شده و به عنوان Subaru BRZ نیز در برخی بازار ها به فروش خواهد رسید. البته مدل سوبارو سقفی کوتاه تر نسبت به برادر تویوتایش دارد.

منبع cnet

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.