مانیتور سامسونگ SPACE مشکل مانیتور بزرگ را حل می کند | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

مانیتور سامسونگ SPACE مشکل مانیتور بزرگ را حل می کند

مانیتور سامسونگ SPACE

مانیتور سامسونگ SPACE : به دلایل بسیار زیاد واضحی، مانیتورهای بزرگ بسیار عالی هستند. آنها فضای کاری دیجیتال شما را گسترش می دهند . این مانیتورها جزییات را بزرگ می کنند و شما می توانید این جزییات را از فاصله دلخواه خود به راحتی ببینید. مانیتورهای اولتراواید این احساس را به شما می دهند که انگار در تصویر غرق شده اید. اگر مدتی را با مانیتورها و صفحات بزرگ سپری کنید دیگر برگشتن به صفحات کوچک سخت خواهد بود.

مانیتور سامسونگ SPACE
مانیتور سامسونگ SPACE

اما مانیتورهای بزرگ نیاز به میز بزرگ هم دارند و آنها روی هر چیزی که قرار بگیرند بر وسایل آن مسلط و چیره می شوند. اگر دوست دارید از میز برای کارهای دیگری نیز استفاده کنید ، یک مانیتور بزرگ فضای اندکی را برای آنها باقی خواهد گذاشت.
مانیتور سامسونگ SPACE سایز 32 اینچی که 499 دلار قیمت دارد این مشکل را به روشی موثر حل می کند: به جای استفاده از پایه مانیتور استاندارد ، این مانیتور از یک بازوی متحرک استفاده می کند که در پشت میز شما گیر می کند بنابراین صفحه نمایش می تواند در زمانی که از آن استفاده نمی کنید از سر راه کنار رود.

مانیتور سامسونگ SPACE
مانیتور سامسونگ SPACE

مطمئنا شما می توانید یک بازوی مانیتور برای هر صفحه نمایش دیگری بخرید تا آن را از سر راه خارج کنید (می توانید در سایت آمازون نمونه های زیادی پیدا کنید) اما بازوی SPACE Monitor منحصرا درون صفحه نمایش مانیتور متصل می شود تا پشت پنل و در بهترین موقعیت پنهان شود . سامسونگ می گوید که این طراحی به شما اجازه می دهد تا نسبت به یک مانیتور عادی تا 40 درصد بیشتر از فضای میز استفاده کنید . این بازو در واقع می تواند به صورت پهن روی یک دیوار قرار گیرد و بسیاری از بازوی های مفصلی که شما می توانید بخرید از این قابلیت برخوردار نیستند.

این بازو کانال هایی برای مسیر عبور کابل دارد و صفحه نمایش به طور یکدست همراه با کابل های برق و HDMI برای کاهش پیچ و خم سیم ها در اختیار شما خواهد بود. بازو البته محدودیت های خودش را دارد : نمی تواند صفحه نمایش را بچرخاند و از سیستم استاندارد سوارکردن VESA استفاده نمی کند بنابراین اگر مانیتوری متفاوت بخواهید نمی توانید آن را تعویض کنید.

برنامه های آیفون به مک می آیند

مک بوک پرو در حین استفاده منفجر می شود و آتش می گیرد!

خود صفحه نمایش 32 اینچی است و دارای کیفیت 4K است و شکاف های کوچکی در بالا و گوشه ها دارد. پنل ان VA می باشد که به خوبی IPS نمی باشد. روشنی آن متوسط و 250 nit می باشد که برای تنظیمات اداری مناسب است اما آن چنان عالی هم نیست. تست آن نشان می دهد که مانیتور ، 100 درصد SRGB و 83 درصد Adobe RGB را پوشش می دهد. زمان جواب 4 میلی ثانیه ای و سرعت رفرش 60 هرتزی به معنای اینست که این مانیتور برای بازی مناسب نیست اما برای تولید و کار طراحی مناسب است.
باید بدانید که کالیبره صفحه نمایش افتضاح بود و پردازش رنگ ها هم جالب نبود . پس از کالیبره کردن آن با Spyder pro 5 این صفحه بسیار بهتر عمل می کند اما خود صفحه نمایش در سطح متوسط قرار دارد. شما در حقیقت به خاطر دیزاین و طراحی آن هزینه این مانیتور را می دهید نه کیفیت تصویر آن.
مانیتور سامسونگ SPACE همچنین فاقد هر گونه اتصال USB-C می باشد و منحصرا بر پایه HDMI و Mini DisplayPort می باشد. این کار را برای استفاده آن با لپ تاپ های مدرن سخت مانند مک بوک پرو سخت می کند که به یک آداپتور دانگل برای پلاگین نیاز دارد. هم چنین هیچ اسپیکری وجود ندارد که به معنای آنست که برای گوش دادن به صدا باید از هدفون یا اسپیکر خارجی استفاده کنید. هم چنین باید بدانید شما نمی توانید مانیتور را کامل پایین بکشید تا دکمه های کنترل آن را لمس کنید.
علی رغم همه معایب آن باید گفت این مانیتور برای اداره مناسب است و هنگامی که نمی خواهید به راحتی می توانید آن را از روی میز پس بزنید و فضای بیشتری از میز را در اختیار خود قرار دهید.

منبع theverge

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.