محصولات کوکاکولا ، بزرگترین آلوده کننده پلاستیکی دنیا | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

محصولات کوکاکولا ، بزرگترین آلوده کننده پلاستیکی دنیا

به گزارش Break Free From Plastics، محصولات کوکاکولا در صدر آلوده کننده های دنیا قرار دارند . 72000 داوطلب در پاکسازی مناطق مختلف مثل ساحل ها، آبراه ها و خیابان ها شرکت کردند.
داوطلبان بطری های پلاستیکی، لیوان، کیسه و سایر زباله ها را جمع آوری کرده اند. این افراد کوهی از زباله های پلاستیکی را از کمپانی نوشابه سازی معروف فقط در یک روز جمع آوری کردند.
475000 قطعه زباله جمع آوری شد که 11.732 عدد آن برای کوکا کولا بود.
Nestle، PepsiCo و Mondelezکه محصولاتی مثل Sour Patch، Milka، Cadbury و غیره تولید می کند، بعد از کمپانی سودا قرار می گیرند.

نوشابه کوکاکولا

هرچند آمار و ارقام در مناطق مختلف متفاوت است، محصولات کوکاکولا به وضوح بیشترین سهم را در میان زباله های پلاستیکی دارند. این کمپانی در آفریقا و اروپا مقام اول و در آسیا و آمریکای جنوبی در مقام دوم تولید زباله قرار دارد.
Break Free From Plastic برای کاهش زباله های پلاستیکی و تولید محصولات پایدار دعوت به همکاری می کند. نوشابه کوکاکولا به انتقاداتی که در مورد تولید زباله از آن شده پاسخ داده است. این کمپانی اعلام کرده:«هر زمان که بسته بندی های ما وارد اقیانوس ها یا هر جای دیگر شود، ما نیز ناراحت خواهیم شد.»
این برند اظهار کرد:«با همکاری دیگران، ما در حال کار بر روی مشکل پیش آمده هستیم؛ هم بر روی تعدیل زباله های پلاستیکی کار می کنیم و هم برای پاکسازی آلودگی های موجود کمک می کنیم.»

بهترین دوربین گوشی میان رده کدام تلفن می باشد

10 تا از ثروتمندترین افراد جهان در سال 2019

بهترین خودروهای آفرود سال 2019

گرانترین ماشین دنیا کدام ماشین است

بهترین دوربین گوشی های 64 مگاپیکسل

منبع designtaxi

نظرات بسته شده است.