مرسدس بنز AMG GLB35 یک کراس اوور مناسب برای سفر | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

مرسدس بنز AMG GLB35 یک کراس اوور مناسب برای سفر

مرسدس بنز AMG GLB35 یک کراس اوور مناسب برای سفر

خودروی کراس اوور مرسدس بنز GLB ظاهری جذاب داشته و بسیاری در سراسر جهان را مجذوب خود کرده است .این مدل تازه ی مرسدس بنز نسبت به نسل های گذشته با طراحی مربع شکل بیشتری ارائه شده و به نظر بسیاری گزینه ای مناسب برای سفرهای داخل شهری می باشد. شرکت مرسدس بنز در روز چهارشنبه از مدل تازه ی خود با عنوان مرسدس بنز AMG GLB35 رونمایی کرده که توانسته نظر بسیاری از منتقدین را به سمت خود جلب کنید. شرکت AMG در این خودرو از موتور 2.0 لیتری با توان 305 اسب بخار چهار سیلندر و سیستم چهارچرخ استفاده کرده و در روز رونمایی گفته که قرار است در آخر سال 2020 به بازار عرضه شود.

پورشه 718 اسپایدر و 718 GT4 مدل 2020 با موتورهای فلت سیکس

4 ویژگی برتر پورشه 911 2020

مدیرعامل شرکت AMG آقای توبیاس موئرز در مورد این خودرو گفته : ” ما با ارائه ی GLB 35 4MATIC لیست خودروهای خود را افزایش داده ایم و آن را مخصوص قشری ساخته ایم که به دنبال یک خودروی همه کاره مخصوص تمامی جاده ها هستند ، این طراحی از هفت سرنشینه بودن این خودرو آغاز شده و حتی با این تغییر ایجاد شده همچنان استفاده و نشستن در آن حس یک AMG را به شما خواهد داد ، علاوه اینکه GLB 35 توانسته انتظار راحتی و تجربه ی رانندگی که ما از آن انتظار داریم را فراهم کند ”

اما چه چیز دیگری مرسدس بنز AMG GLB35 را خاص کرده؟ خب در پاسخ میتوانیم به سیستم انتقال نیروی هشت دنده ی AMG دو کلاچه اشاره کنیم که AMG آن را Race Start نامیده. در کنار این ویژگی می توان 5 سیستم رانندگی متفاوت و سیستم تعلیق و توان حرکتی دینامیک و پویای این خودرو را که توسط AMG طراحی شده در نظر گرفت که این خودرو را به یک انتخاب ایده آل برای سفرها ، رفتن ب خرید و گشت و گذار در سطح شهر و یا حتی تجربه ی سرعت بالا در حین حرکت تبدیل می کنند.

از آنجایی که GLB 35 یک مدل تازه بوده ، همراه با سیستم اطلاعاتی فوق العاده ی MBUX مرسدس ارائه شده که توانایی بالایی در برقراری ارتباط با راننده داشته و می تواند اطلاعاتی مفید را در اختیار وی قرار دهد. علاوه اینکه در بین صندلی راننده و شاگرد این خودرو از یک سیستم اطلاعاتی فوق پیشرفته استفاده گردیده است. در داخل آن از سه ردیف صندلی استفاده شده که ردیف سوم همراه به دو صندلی مجزا در اتاقک خودرو قرار گرفته.

منبع cnet

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.