Ultimate magazine theme for WordPress.

مرورگر اپرا GX مخصوص بازی معرفی شد

مرورگر اپرا GX مخصوص بازی معرفی شد

در جریان E3، اپرا ورژن جدیدی از مرورگرش به نام مرورگر اپرا GX را معرفی کرد که در واقع اولین مرورگر مخصوص بازی در دنیاست. در این مرورگر پنلی وجود دارد که به بازی کننده اجازه می دهد میزان مصرف CPU و RAM را مشخص کند. این قابلیت برای پاسخ به شکایت های کاربران از مصرف بیش از حد مرورگرها در نظر گرفته شده است. این پنل کنترل، میزان مصرف منابع را نشان می دهد. با توجه به نیاز علاقه مندان به بازی، این مرورگر بازی ها، ابزار بازی، اخبار سرگرمی و غیره را نشان می دهد.

پرفروش ترین بازی های 2019 در ماه آپریل

بهترین بازی های استراتژیک کامپیوتر

اپرا نواری را در سمت چپ مرورگر برای دسترسی سریع به تنظیمات، خدمات و عضویت Twitch قرار داده است. این نوار همچنین می تواند، آنلاین شدن کاربرانی که دنبال می شوند را اعلان کند. مرورگر مذکور قرمز و مشکی است و آیکون ها هایلایت شده هستند؛ اما کاربران می توانند به سلیقه ی خود آن را شخصی سازی کنند. این مرورگر همچنین دارای افکت صوتی است که توسط Ruben Rincon و Berlinist طراحی شده است.
مرورگر اپرا GX حاوی VPN، مسدود کننده ی تبلیغات و پنل دسترسی به فیسبوک و واتساپ است. این مرورگر از افزونه های قدیمی خودش پشتیبانی نمی کند، اما از افزونه های گوگل کروم پشتیبانی می کند. دسترسی به Opera GX برای سیستم عامل ویندوز فراهم شده و می توان آن را از وب سایت اپرا دریافت کرد.

منبع 91mobiles

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.