Ultimate magazine theme for WordPress.

مزدا 3 2019 امن ترین خودروی آسیایی تولید شده

مزدا 3 2019 امن ترین خودروی آسیایی تولید شده

خودروی مزدا 3 2019 به معنای واقعی یک خودروی همه کاره می باشد. این ماشین زیبا ، راحت و سریع بوده و اکنون می توانید به این ویژگی های مثبت گزینه ی امن را با تاکید زیاد اضافه کنید ، چه چیز بیشتری را از یک سدان استثنایی می توانید انتظار داشته باشید؟

پرسرعت ترین موتور جهان 2019

موسسه ی بیمه ی بزرگراه ها مدل هاچ بک و سدان مزدا 3 2019 را تست کرده و هر دو توانسته اند بالاترین امتیازها را نسبت به دیگر خودروهای هم رده ی خود کسب کنند. این خودروها تست های زیادی را مانند اورلپ های کوتاه ، متوسط و بلند و تست فشار سقف را پشت سر گذاشته تا بتوانند به این مهم دست پیدا کنند. هر دو خودرو در تست تصادف های روبرو سر بلند بوده و به گفته ی این موسسه مدل هاچ بک عملکردی بهتر را از خود نشان داده و مسئولین این موسسه را شگفت زده کرده.

شرکت IIHS گفته که هر دو مدل دارای چراغ های فوق العاده قدرتمند LED بوده که مجهز به سیستم مهم شکن می باشند. این خودرو در شرایط نامناسب دید به صورت خودکار مه شکن را روشن کرده تا وضوح و طول دید بیشتری را برای سرنشینان ایجاد کند.

امتیازی که این دو خودرو دریافت کرده اند بسیار بالا بوده و آنها را در صدر لیست امن ترین خودروهای آسیایی تا به حال تولید شده قرار داده. قیمت این خودرو به گفته ی شرکت تولید کننده به طوری تعیین شده تا همه بتوانند علاوه بر تهیه ی آن از تمامی ویژگی های پیشرفته ی قرار داده شده در آنها استفاده کرده و سفرهایی امن را با خانواده رفته و لحظات خوشی را با یکدیگر سپری کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.