مزرعه بیت کوین چیست ؟ | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

مزرعه بیت کوین چیست ؟

مزرعه بیت کوین چیست ؟

مزرعه بیت کوین چیست : مزرعه داری، فرآیندی است که ارزش هسته ای بیت کوین را استخراج می کند. تولید این مزارع رویداد بزرگی است که در آینده اتفاق می افتد. مزرعه، مکانی است که مزرعه دارانش به اسم معدنچی شناخته می شوند و سکه های دیجیتال درو می کنند. مزرعه دارانی که سکه ی دیجیتال برداشت می کنند، ستون فقرات شبکه ی بیت کوین هستند. بدون این مزرعه داران، شبکه از بین می رود و بی ارزش می شود. مزرعه داران به شبکه امنیت می بخشند و به تراکنش ها کمک می کنند. مزرعه داران بیت کوین کار خود را با حل مشکلات رایانشی به پایان می رسانند. مزرعه دارانی که در حل مشکلات رایانشی کمک کرده اند، صاحب سکه های جدید و سود تراکنش ها می شوند. برای فهمیدن بلاک چین، باید آموزش حفر معدن بیت کوین دیده باشید.
می دانید بیت کوین ها از کجا می آیند؟ ارز دیجیتال که نمود فیزیکی ندارد، در دنیای دیجیتالی متولد می شود. بیت کوین، دولت مرکزی ندارد؛ چرا که خودمختار است.

مزرعه بیت کوین چیست
مزرعه داران شبکه برای استخراج سود، از نرم افزارهایی استفاده می کنند تا مشکلات اساسی را حل کنند. این پلتفرم برای به دست آوردن وجه نقد با روشی هوشمندانه طراحی شده است.
همه ی تراکنش ها، مدل جدیدی از تبادل ارز هستند و هنگامی که در کنار هم جمع می شوند بلاک ها شکل می گیرند. بلاک چین ها دفترهای کل هستند که حاوی اطلاعات و جزییات می باشند اما آزادانه به اشتراک گذاشته می شوند و بدون هیچ گونه واسطه ای به روزرسانی می گردند.
این نوع مزرعه داری، راه کارآمدی برای اضافه کردن اسناد تراکنش ها به تراکنش های قبلی در دفتر کل است که به یک بلاک چین افزوده می شوند. دفتر کل که تمام تراکنش های گذشته را نشان می دهد از آن جهت که یک زنجیره از بلاک ها می سازد، بلاک چین نامیده می شود. این گره ها برای تمایز ایجاد کردن تراکنش های مورد نیاز بیت کوین و پس گرفتن بیت کوین های خرج شده بسیار کمک کننده است.

قیمت بیت کوین در یک روز ۳۸۰۰ دلار ریزش کرد!

ارز دیجیتال بیت کوین آیا سرعت گرمایش جهانی را تسریع می کند؟

منبع blockchain-council

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.