مشخصات فنی دوربین کانن 80D | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

مشخصات فنی دوربین کانن 80D

مشخصات فنی دوربین کانن 80D

دوربین کانن 80D یک دوربین میان رده از دوربین های  DSLR است و برای عکاسانی طراحی شده که چیزی بیشتر از دوربین های سری Rebel می خواهند. این دوربین همچنین می توان ابزار یدکی برای عکاسان خیلی حرفه ای  باشد.

دیافراگم دوربین چیست ؟

لنز نیکون Z 85mm با دیافراگم F/1.8S و تمرکز بر روی عکاسی پرتره

Canon 80D تقریبا در صدر دوربین های DSLR قیمت مناسب کانن قرار می گیرد. لنز این دوربین  aps- c 1.6x می باشد. اندازه ی لنز 80D با اندازه ی لنز سری Rebel و دوربین حرفه ای 7D برابر است.  80D مدل بعدی 70D می باشد که به یک لنز جدید مجهز شده و قابلیت فوکوس خودکار در آن بهبود یافته است.  80D دارای لنز 24 مگاپیکسلی با ISO بهبود یافته است. این دوربین از سیستم 45 نقطه ای فوکوس خودکار برخوردار است. این قابلیت برای عکاسانی که به فوکوس خودکار وسیع تر نیاز دارند و می خواهند یک شی را تعقیب کنند، بسیار کاربردی است.  دوربین کانن 80D با دوربین های  D7200 و D7500 از نیکون رقابت می کند. 

اگر یک دوربین کانن خوش قیمت با قابلیت کنترل دستی می خواهید این دوربین دارای تنظیمات دلخواه و تنظیمات حرفه ای است و می تواند مورد مناسبی برای شما باشد. 

7 فریم در ثانیه هنوز هم برای یک DSLR قابل قبول است و قابلیت هایی همچون فوکوس خودکار Dual Pixel برخی از ویژگی های دوربین های بدون آینه را قرض گرفته اند. باتری Canon 80D امکان گرفتن 960 عکس را با یک بار شارژ فراهم می کند. 

به هر حال کانن قابلیت هایی را برای مدل های بعدی کنار گذاشته است؛ مثل بلوتوث و ویدیوی 4k. این دوربین یک اسلات کارت حافظه دارد و برای عکاسی های طولانی مدت و مداوم مثل عروسی ممکن است گنجایش کافی را در اختیار عکاس قرار ندهد. 

منبع photographylife

نظرات بسته شده است.