نقد و بررسی تخصصی مشخصات فنی هدفون آدیداس FWD-01 | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

نقد و بررسی تخصصی مشخصات فنی هدفون آدیداس FWD-01

ما در این بخش به نقد و بررسی مشخصات فنی هدفون آدیداس FWD-01 خواهیم پرداخت و نقاط ضعف و قوت آن را به شما معرفی خواهیم نمود . Adidas FWD-01 هدفونی مستحکم مناسب دویدن است که کیفیت صدای نسبتاً خوب با عمر باتری بالایی دارد. اما طراحی حجیم آن ممکن است مناسب همه ی افراد نباشد و هنگام ورزش های سنگین مشکل ایجاد کند.

نقاط قوت: عمر باتری بالا، صدای قوی، بدنه ی مستحکم
نقاط ضعف: مقاومت به تعریق IPX4، 16 ساعت عمر باتری، بلوتوث نسخه 5، چهار سری سیلیکونی

هدفون جدید آدیداس FWD-01 هدفون ورزشی خاصی است که درون گوش جا می گیرد. این هدفون ورزشی که بر روی گردن قرار می گیرد، طراحی مستحکمی دارد و نسبت به تعریق مقاوم است. چند گزینه برای سری وجود دارد و باتری از عمر مناسبی برخوردار است.
با آن که این هدفون، زیباترین هدفون ورزشی تولید شده نیست اما از نظر کاربرد به راحتی با هدفون هایی مثل Jaybird رقابت می کند. تنها نکته ی منفی این هدفون، طراحی حجیم آن است که در انجام برخی ورزش ها مثل بوکس و کوهنوردی مشکل ایجاد می کند.

"<yoastmark

طراحی:

هدفون آدیداس مدل FWD-01 هدفون ظریفی نیست. گوشی های چپ و راست حجیم هستند و طرح تار عنکبوت دارند. بندی که دو بادز را به هم وصل می کند، مستحکم هستند و حس خوبی در مصرف کننده ایجاد می کنند.

بزرگ بودن بادز باعث می شود در حین انجام ورزش های سنگین، بادز به خوبی درون گوش جا نگیرد. اما در حین دویدن مشکلی پیش نمی آید. سنگین بودن بادز باعث می شود هنگام انجام ورزش هایی مثل بوکس و صخره نوردی گوشی ها از گوش بیرون بپرند. البته می توان از بین چهار سایز سری که در نظر گرفته شده مناسب ترین سایز را انتخاب کرد.

خوشبختانه این هدفون از حیث عملکرد چیزی کم ندارد. برخلاف مدل رقیب یعنی Jaybird، هدفون بی سیم آدیداس FWD-01 برای شارژ از اتصال USB-C بهره می برد. از آنجایی که دیگر اکثر هدفون ها به این نوع شارژر مجهز شده است، استفاده از ورودی USB-C بسیار خوشایند است.
این نوع اتصال باعث می شود، هدفون از شارژ سریع پشتیبانی کند؛ به این ترتیب با 10 تا 15 دقیقه می توانید 5 کیلومتر بدوید و موزیک گوش کنید. اگر هدفون کامل شارژ شده باشد، باتری 16 ساعت دوام می آورد.

"<yoastmark

عملکرد هدفون Adidas FWD-01 :

پشتیبانی از بلوتوث نسخه 5 به آن معناست که هدفون Adidas FWD-01 از اتصال باثباتی برخوردار است. کیفیت صدا عالی نیست اما کیفیت قابل قبولی دارد.

تعادل صدا بسیار خوب است و هیچ تداخلی در صداها به وجود نمی آید. صدای گیتار کاملاً از باس تفکیک می شود. نت های میانی بدون سوت کشیدن، بسیار قدرتمند اجرا می شوند. نت های پایینی می توانستند بهتر باشند اما در کل کیفیت صدای این هدفون برای ورزش بسیار مناسب است.
دینامیک صدا برای ایجاد انگیزه برای ورزش کفایت می کند. اوج صدا در موزیک های کلاسیک بسیار تاثیرگذار است و ضرب آهنگ به قدری قدرت دارد که آدرنالین در خون ترشح شود. صدای استریو محدود است اما چنین چیزی برای یک هدفون ورزشی کاملاً معمولی است. روی هم رفته می توانید هدفون ورزشی با کیفیت صدای بهتر هم پیدا کنید.

"<yoastmark

اگر می خواهید برای دویدن و یا برای باشگاه هدفون مستحکم با عمر باتری مناسب تهیه کنید، هدفون جدید آدیداس FWD-01 انتخاب خوبی است. این هدفون نسبت به سایر هدفون ها صدای با کیفیتی دارد. باتری 16 ساعت دوام می آورد و از شارژ سریع پشتیبانی می کند.
تنها نکته ی منفی این است که طراحی حجیم این هدفون باعث می شود در انجام برخی از ورزش های سنگین مثل صخره نوردی و بوکس، بادز از گوش بیرون بیفتد.

 

بهترین دوربین گوشی میان رده کدام تلفن می باشد

10 تا از ثروتمندترین افراد جهان در سال 2019

بهترین خودروهای آفرود سال 2019

گرانترین ماشین دنیا کدام ماشین است

بهترین دوربین گوشی های 64 مگاپیکسل

منبع trustedreviews

نظرات بسته شده است.