نقد و بررسی تخصصی مشخصات فنی هدفون اسکال کندی Venue | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

نقد و بررسی تخصصی مشخصات فنی هدفون اسکال کندی Venue

هدفون اسکال کندی Venue عمر باتری بالا و قابلیت ردگیری با Tile را دارد. اما قدرتمند نبودن حذف صداهای زائد، اتصال خدشه دار و کیفیت بدنه از نکات منفی این هدفون محسوب می شود. با همین قیمت، گزینه های بهتری وجود دارد اما اگر عادت به گم کردن هدفون دارید و ظاهر این مدل را می پسندید، Venue انتخاب ویژه ای است.
نقاط قوت هدفون اسکال کندی Venue : برخورداری از قابلیت ردگیری Tile، عمر زیاد باتری، صدای متعادل
نقاط ضعف : بدنه ی ضعیف، حذف صداهای زائد متوسط، اتصال خش دار
هدفون های بی سیم راه زیادی را طی کرده اند و هر کدام از سازنده های هدفون، حداقل یک هدفون با قابلیت حذف صداهای زائد تولید کرده اند. Skullcandy که به خاطر اسپیکرهای زیبا و باس دارش معروف شده با یک قابلیت خاص در سری Venue، خودش را از سایرین متمایز کرده است: ردگیری با Tile.

اگر هنوز با Tile آشنا نشده اید، باید بدانید که Tile محصولی است که شما می توانید آن را به هر چیزی مثلاً دسته کلید بچسبانید تا اگر آن را جا گذاشتید، تلفن همراهتان هشدار بدهد و بتوانید آن را پیدا کنید. اگر عادت دارید وسایلتان را گم کنید، Tile می تواند با ایجاد سر و صدا به شما کمک کند تا وسایلتان را پیدا کنید. اگر از این خبر خوشحال شدید، باید بدانید فناوری Tile در Skullcandy Venue به کار رفته تا نیازی به تهیه ی Tile به قیمت 25 دلار نداشته باشید.

بررسی تخصصی مشخصات هدفون Skullcandy Venue
بررسی تخصصی مشخصات هدفون Skullcandy Venue

علیرغم آن که Tile خیلی خوب در هدفون ادغام شده، چند هفته پس از استفاده از کیفیت بدنه و مشکلات موجود در اتصال مایوس می شوید. این ها برای هدفونی که صدای عالی و باتری بادوام دارد، اصلا خوب نیست.
اگر عادن دارید وسایلتان را گم کنید و از ظاهر این هدفون خوشتان آمده، Venue می تواند هدفون خوبی برای شما باشد اما با همین قیمت، هدفون های بهتری در بازار موجود می باشد.
هدفون بیسیم اسکال کندی Venue از طراحی مینیمالیستی برخوردار است. لوگوی کوچک Skullcandy بر روی هد بند حک شده است. گوشی ها نرم هستند و طراحی آن ها به گونه ای است که می توان در محل کار و محیط های رسمی نیز از هدفون استفاده کرد.
از نظر کیفیت بدنه باید گفت قسمت اعظم این هدفون را پلاستیک تشکیل داده اما هدبند و گوشی ها روکش چرمی دارند و ظاهر گوشی را بهبود بخشیده اند. متاسفانه این هدفون هنوز جای کار دارد. در استفاده روزمره صدا می دهد. هدبند به خوبی در محل خود ثابت نمی شود و جا به جا می شود.
استفاده از پلاستیک در تولید هدفون ایرادی ندارد اما باید هدبند و گوشی ها از نو طراحی شوند تا استحکام بیشتری داشته باشند.

طراحی:

بررسی تخصصی هدفون Skullcandy Venue
بررسی تخصصی هدفون Skullcandy Venue

برای کنترل هدفون بلوتوث اسکال کندی Venue دکمه های فیزیکی بر روی هر گوشی تعبیه شده است. گوشی سمت چپ، دارای نمایشگر باتری، دکمه پاور و اهرم حذف صداهای زائد است. با فشردن دکمه ی حذف صداهای زائد، موزیک قطع می شود و بدون درآوردن هدفون صدای محیط را می شنوید. گوشی سمت چپ دکمه های صدا، همگام سازی و پخش موزیک را در برمی گیرد.
ورودی شارژر micro USB و جک 3.5 میلی متری در زیر گوشی سمت راست قرار گرفته است. عدم برخورداری از USB-C ناامیدکننده است اما Skullcandy تنها تولید کننده ای نیست که هنوز از microUSB استفاده می کند.
دنبال کننده ی Tile در گوشی سمت راست کار گذاشته شده است و به راحتی از طریق اپلیکیشن tile بر روی گوشی تنظیم می شود. می توانید هدفون را هم از طریق اپلیکیشن و هم از طریق زنگ هشدار پیدا کنید. این قابلیت در حال حاضر در انحصار Skullcandy است.

عملکرد هدفون Skullcandy Venue :

انتظار می رفت هدفون Skullcandy Venue باس قدرتمندی داشته باشد اما در کمال تعجب از صدای متعادل و گرمی برخوردار است که البته باس خوبی دارد اما کوبنده و غیر قابل تحمل نیست.
رزولوشن صدا می توانست خیلی بهتر باشد و حذف صداهای زائد، باعث می شود صدای هیس مانندی اضافه شود که وقتی با صدای کم به موزیک گوش کنید، کاملاً متوجه آن می شوید. اما باید در نظر داشته باشید که در مورد یک هدفون حرفه ای صحبت نمی کنیم.
در حالی که از صدای متعادل هدفون لذت می برید از اتصال بی سیم آن مایوس می شوید. هدفون در حال حرکت و پیاده روی نمی تواند اتصال باثباتی داشته باشد و گاه و بی گاه قطع می شود.
عملکرد حذف صداهای زائد، متوسط است و کمک می کند تا صدای محیط محو شود اما به قدرت Bose QC35II و Sony WH-1000XM3 نیست. امکان اعمال تغییرات در این قابلیت وجود ندارد و فقط می توانید آن را خاموش و روشن کنید. وضعیت Monitor Mode، موزیک را قطع می کند و به شما این امکان را می دهد که صدای محیط را بدون درآوردن هدفون بشنوید.
عمر باتری در حالی که حذف صداهای زائد و بلوتوث غیر فعال باشد، 24 ساعت و با فعال بودن هر گزینه 22 ساعت ثبت شده است. البته می توان عمر باتری را تا 40 ساعت افزایش داد اما برای این کار باید با سیم به منبع صوت متصل شوید.
اگر شارژ باتری در حال اتمام باشد، هدفون بی سیم اسکال کندی Venue سریع شارژ می شود و با 10 دقیقه شارژ امکان گوش کردن به موزیک برای 5 ساعت را فراهم می کند.

هدفون Skullcandy Venue
هدفون Skullcandy Venue

هدفون بی سیم اسکال کندی Venue یک هدفون عالی با قابلیت حذف صداهای زائد می باشد که چند مشکل اساسی دارد: اتصال بی سیم کمی ضعیف است و در حال پیاده روی قطع و وصل می شود. همچنین بدنه ی ان صدا می دهد و حس بدی ایجاد می کند.
در مقایسه با هدفون BackBeat GO 810 از برند پلنترونیکس، Venue فقط قابلیت ردگیری Tile را اضافه کرده است. BackBeat GO 810 صدای بهتری دارد و از مواد بهتری ساخته شده است. همچنین اجازه ی شخصی سازی صدا را می دهد و حذف صداهای زائدش بهتر عمل می کند. هر دو هدفون از پلاستیک ساخته شده اند اما پلنترونیکس با کیفیت تر به نظر می رسد. اگر دنبال نمونه ی مشابه می گردید که کمی خوش قیافه تر باشد، هدفون Mid ANC مارشال فوق العاده است.

بهترین دوربین گوشی میان رده کدام تلفن می باشد

10 تا از ثروتمندترین افراد جهان در سال 2019

بهترین خودروهای آفرود سال 2019

گرانترین ماشین دنیا کدام ماشین است

بهترین دوربین گوشی های 64 مگاپیکسل

منبع techradar

نظرات بسته شده است.