نقد و بررسی تخصصی مشخصات فنی هدفون مارشال Major 3 | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

نقد و بررسی تخصصی مشخصات فنی هدفون مارشال Major 3

ما در این مقاله به نقد و بررسی مشخصات فنی هدفون مارشال Major 3 خواهیم پرداخ و نقاط ضعف و قوت آن را به شما معرفی خواهیم نمود . مارشال عمر باتری را بهبود بخشیده و همین امر سبب شده تا Major III Voice یکی از بهترین هدفون ها برای مسافرت باشد. با بهبود صدا و اضافه شدن Google Assistant این هدفون لذت شنیدن را دو چندان می کند.
نقاط قوت: عمر باتری طولانی، حجم کم و مناسب برای فعالیت های ورزشی، Google Assistant، صدای بهبود یافته باعث می شود صدای خواننده بهتر به گوش برسد
نقاط ضعف: گنک بودن باس صدا، پریدن سیگنال بلوتوث
مشخصات کلیدی:
60 ساعت عمر باتری
دکمه ی Google Assistant
طراحی رو گوشی
گوشی های تاشو

هندزفری مارشال Major 3

هندزفری مارشال Major 3 یک هندزفری رو گوشی است که از طراحی کلاسیک مارشال برخوردار می باشد و نسبت به مدل های رقیب شکیل تر است.
با فشار دادن یک دکمه بر روی هدفون بی سیم مارشال Major 3 ، دستیار گوگل شروع به خواندن اعلانات و پیام ها برای شما می کند. عمر باتری یکی از بهبودهای ملموس و مهم است؛ چرا که این هدفون با هر بار شارژ 60 ساعت کار می کند. اگر این هدفون را روشن کردید و دیدید که شارژ ندارد، باید خیلی بد شانس باشید.

هدفون بی سیم مارشال Major 3
هدفون بی سیم مارشال Major 3

هدفون بلوتوث مارشال Major 3 هدفونی است که برای گوشی های اندرویدی طراحی شده است. از آنجا که این اتفاق همیشه برای آیفون می افتد، عرضه ی این هدفون با استقبال خوبی مواجه شده است.
هدفون را با گوشی خود همگام سازی کنید. پیامی ظاهر می شود که شما را به Google Assistant وصل می کند. این هدفون برای انجام این کار به وای فای نیازی ندارد و از بلوتوث استفاده می کند. با فشار دادن دکمه ی کوچک بر روی گوشی سمت راست Major III Voice پیامی که گوشی شما دریافت کرده را می خواند.

هدفون بیسیم مارشال Major 3
هدفون بیسیم مارشال Major 3

خواندن پیام ها در یک روز کاری شلوغ کمک بزرگی است که این هدفون به شما می کند. اما صدای مصنوعی Google Assistant باعث می شود اکثر افراد در شرایط عادی تلفن همراهشان را از جیبشان بیرون بیاورند و پیام ها را بخوانند. با نگه داشتن همان دکمه می توانید با دستیار صوتی صحبت کنید.
اگر از دکمه ی Google Assistant صرف نظر کنیم، با هدفون Major III استاندارد مواجه می شویم. این هدفون های روگوشی، گوشی های کوچک چرمی دارند و شبیه به گیتار طراحی شده اند. چندین دهه است که مارشال هدفون تولید می کند و طراحی این هدفون نشان می دهد مارشال قصد ندارد تغییر زیادی در هدفون هایش ایجاد کند.
چرم استفاده شده در این هدفون، مصنوعی است و بیشتر فریم از پلاستیک ساخته شده است. مقدار کمی هم فلز در بدنه ی هدفون به کار رفته است. طرح طلایی روی گردنی و دکمه ی طلایی بر روی گوشی سمت چپ از جنس آلومینیوم است.

هدفون جدید مارشال Major 3
هدفون جدید مارشال Major 3

این هدفون بسیار سبک و راحت است. بین هدفون های مارشال Major III Voice و Beats Solo Pro، هدفون مارشال بسیار راحت تر است و به سر فشار نمی آورد. این هدفون را می توان برای ساعت ها استفاده کرد؛ حتی اگر عینک زده باشید. این هدفون هیچ فشاری به لاله ی گوش وارد نمی کند و به همین دلیل می توان تمام طول روز از آن استفاده کرد.

هدفون مارشال Major 3
هدفون مارشال Major 3

پشتیبانی از Google Assistant یکی از بزرگترین مزایای هدفون Major III Voice مارشال محسوب می شود اما عمر باتری را هم نمی توان نادیده گرفت. این هدفون برای 60 ساعت کار می کند. با همگام سازی هدفون با گوشی میزان شارژ هدفون در صفحه ی اعلانات نشان داده می شود. عملکرد بی سیم آن خیلی بی عیب و نقص به نظر نمی رسد: در امکان شلوغ گاهی سیگنال می پرد و فرآیند همگام سازی کمی گیج کننده تر از مدل های بلوتوثی است.

اتصال به گوگل از اتصال به بلوتوث جداست و گاهی با شکست مواجه می شود. لازم است چند بار سعی کنید تا موفق شوید. هدف از تولید هدفون های مجهز به Google Assistant نزدیک شدن به چیزی است که اپل با تراشه های H1 یا W1 ارائه کرد اما هنوز به آن کیفیت نرسیده اند.

هندزفری بلوتوث مارشال Major 3
هندزفری بلوتوث مارشال Major 3

هدفون بلوتوث مارشال Major 3 صدایی شبیه به Major III Bluetooth دارد اما در آهنگ صدا تغییر کوچکی حس می شود. در این هدفون از بالشتکی با کیفیت متوسط استفاده شده است. این هدفون صدا را کمی گرم تر و بم تر می کند اما مثل Major III راه صدا را مسدود نمی کند.
مارشال پیش از این از روشی برای وضوح بیشتر صدای گیتار استفاده می کرد اما صدای خواننده کمی گرفته به گوش می رسید. حالا به نظر می رسد این مشکل را برطرف کرده و صدا به صورت کلی انسجام بیشتری پیدا کرده است. این هدفون بدنه ی مقاومی دارد، خسته کننده نیست و صدای خوبی دارد.

باس این هدفون کمی از باس Beats Solo Pro بیشتر است اما مسئله اینجاست که Solo Pro بر اساس معیارهای خاص Beats باس قدرتمندی نداشت. گیتار باس و درامز کمی مبهم به گوش می رسند. این مشکل در همه ی هدفون های مارشال وجود ندارد. البته نه این که باس این هدفون ضعیف باشد اما می توانست کمی بهتر باشد.
اگر با هدفون حجیم و قیمت کمی بالاتر مشکل ندارید، Audio-Technica ATH-M50XBT هم گزینه ی بسیار خوبی است. این هدفون صدای سه بعدی دارد و در موزیک غرق می شوید.

هندزفری مارشال Major 3
هندزفری مارشال Major 3

مارشال برای بهبود فناوری هایش گام بزرگی برداشت و همین امر باعث شد عمر باتری بیشتر شود و هدفون مارشال Major 3 هدفون مناسبی برای سفر گردد. این هدفون خستگی ناپذیر است. وزن سبک آن باعث می شود برای تمرین ورزشی بسیار مناسب باشد. صدای گرفته ی خواننده هم در این هدفون برطرف شده است. این هدفون باس متوسطی دارد و راضی کننده است.
Major III Voice مارشال به خوبی از Google Assistant بهره مند شده است و انتظار می رود این قابلیت به همه ی هدفون ها سرایت پیدا کند.

بررسی تخصصی موتور هارلی دیویدسون 2020

بررسی تخصصی گوشی Y7 Prime 2019 ، قیمت و مشخصات کامل

بررسی تخصصی گوشی Galaxy A30 : آیا این گوشی ارزش خریدن دارد؟

منبع trustedreviews

نظرات بسته شده است.