Ultimate magazine theme for WordPress.

مشخصات فنی گوشی vivo V15 Pro با دوربین 48 مگاپیکسل

مشخصات فنی گوشی vivo V15 Pro

مشخصات فنی گوشی vivo V15 Pro : در تیزری که از گوشی جدید vivo V15 Pro منتشر گردیده بیشتر به سیستم دوربین 32 مگاپیکسلی کشویی یا Pop-up اشاره شده اما اخبار جدید در مورد آن اطلاعاتی شگفت انگیز را در مورد آن مطرح نموده. دوربین اصلی این گوشی 48 مگاپیکسلی بوده که توسط فناوری GM1 سامسونگ تولید گردیده و می تواند عکس هایی را با کیفیت 12 مگاپیکسل در شب تهیه کند.

مشخصات فنی گوشی vivo V15 Pro

دو دوربین دیگر که در کنار این دوربین اصلی قرار گرفته اند 8 و 5 مگاپیکسل بوده که در مورد ویژگی های آن ها هنوز اطلاعات خاصی منتشر نشده. این دومین گوشی vivo بوده که با سیستم سه دوربینه ارائه شده ، نخستین گوشی سه دوربینه ی این شرکت با نام NEX ارائه گردید که دارای لنز تشخیص عمق و حسگر سه بعدی ToF بود.

گوشی آینده ی این شرکت چینی از جمله نخستین گوشی هایی خواهد بود که مجهز به پردازنده ی Snapdragon 675 میباشد. رقبای اصلی این گوشی آنطور که به نظر میرسد Redmi Note 7 Pro و Motorola P40 با دوربین های اصلی 48 مگاپیکسل خواهند بود.

نمایشگر این گوشی Super AMOLED بوده اما هنوز اندازه و ابعاد تصویر آن به درستی تعیین نگردیده. این نمایشگر همانگونه که در تصویر نیز مشاهده میشود مجهز به حسگر اثر انگشت درون صفحه بوده و اثری از دوربین روی صفحه یا ناچ نیز بر روی آن دیده نمیشود.

گوشی جدید vivo V15 Pro با رم 6 گیگابایت و حافظه ی داخلی 128 گیگابایت با قیمت حدودی 350 دلار در تاریخ 20 فوریه رونمایی خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.