مشخصات گوشی Realme 6 از روی جعبه فاش شده است | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

مشخصات گوشی Realme 6 از روی جعبه فاش شده است

به نظر می رسد گوشی Realme 6 در مراحل آخر توسعه قرار دارد، چرا که تصویری از جعبه ی آن منتشر شده است. گفته می شود گوشی پرچم دار Realme X2 Pro با پردازشگر Snapdragon 855 Plus در تاریخ بیستم نوامبر عرضه می شود. گوشی Realme XT 730G در دسامبر رونمایی می شود. حالا به نظر می رسد این برند چینی در حال آماده سازی Realme 6 مقرون به صرفه است. در حالی که نمی توان اخبار منتشر شده را تایید کرد، بر روی جعبه ی این دستگاه ذکر شده که دارای دوربین پنج گانه و پردازشگر Snapdragon 710 SoC خواهد بود. شایان ذکر است Realme اولین برندی است که تلفن همراه با دوربین چهارگانه عرضه کرد. بنابراین Realme 6 حرف جدیدی برای گفتن دارد.
با آن که هنوز این خحبر تایید نشده، اما احتمال دارد دوربین پنج گانه از لنزهای استاندارد، اولترا واید، تشخیص عمق برای عکس برداری پرتره، ماکرو و مونوکروم یا تله فوتو برخوردار باشد. از آنجایی که گوشی Realme 6 ورژن استاندارد است و Pro نیست ارتقای پردازشگر از Snapdragon 665 به Snapdragon 710 معقول به نظر می رسد. متاسفانه سایر اطلاعات سخت افزاری و مشخصات دستگاه هنوز فاش نشده است.

بهترین دوربین گوشی میان رده کدام تلفن می باشد

10 تا از ثروتمندترین افراد جهان در سال 2019

بهترین خودروهای آفرود سال 2019

گرانترین ماشین دنیا کدام ماشین است

بهترین دوربین گوشی های 64 مگاپیکسل

جدا از این، اخیراً اخباری از وارد شدن این برند به بازار پوشیدنی ها و مچ بندهای ورزشی به گوش رسید. علیرغم آن که مسئولین این کمپانی اطلاعات خاصی در اختیار علاقه مندان نگذاشته اند، این احتمال وجود دارد که پوشیدنی های Realme در کنار Realme X2 Pro در تاریخ بیستم نوامبر عرضه شوند. همچنین مدیر عامل این کمپانی به پاور بانک هایی اشاره کرده که از شارژ سریع VOOC پشتیبانی می کند.

نظرات بسته شده است.