مقایسه اپل ایرپادز پرو ، ایرپادز 2 ، اکو بادز آمازون و M3 سونی | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

مقایسه اپل ایرپادز پرو ، ایرپادز 2 ، اکو بادز آمازون و M3 سونی

مقایسه اپل ایرپادز پرو ، ایرپادز 2 ، اکو بادز آمازون و M3 سونی : همانطور که برای مدت زیادی شایعه شده بود، اپل با ایرپادز پرو جدید با قابلیت حذف صداهای زائد وارد مرحله ی جدیدی از تولید ایربادز شد. این ایربادز مقاوم به آب جوری طراحی شده که اگر بر روی تردمیل در حال ورزش باشید، صدای داد زدن فرد کناری را نمی شنوید.
قابلیت شفافیت که در ایرپادز پرو وجود دارد، اجازه می دهد کمی صدای اطراف را بشنوید و خودتان را ایزوله نکنید.
شرکتهایی که در تولید ایرپادز 2 ارتقا یافته نقش داشتند همچنان با اپل قرار دارند تا در تولید محصولات 2020 همکاری کنند. بنابراین به نظر نمی رسد اپل قصد داشته باشد این ایرپادز نوپا را با ایرپادز پرو جایگزین کند. ایرپادز موجود در بازار با کیس شارژر، Siri همیشه در دسترسی و پردازشگر H1 در کنار مدل های پاییزه با قابلیت مقاومت به آب و حذف صداهای زائد به فروش خواهد رسید.
قیمت بالاتر ایرپادز پرو با طراحی متفاوت به دلیل استفاده از قابلیت حذف صداهای زائد می باشد. در حال حاضر قیمت پکیج ایرپادز با کیس شارژر 199 دلار می باشد. قیمت PowerBeats Pro با 9 ساعت دوام باتری نیز 250 دلار است و اپل همچنان دارد قیمت محصولاتش را بالا می برد.

اکوبادز آمازون
اکوبادز آمازون

مقایسه اپل ایرپادز پرو و 1000X M3 سونی

قیمت اپل ایرپادز پرو جدید مثل WF-1000XM3 سونی، 230 دلار نیست، اپل احتمالا محصول جدیدش را مثل PowerBeats Pro قیمت گذاری می کند. هرچند ایرپادز نسبت به رقیبش از کمپانی سونی باتری ضعیف تری دارد.
اکوبادز آمازون با قابلیت حذف صداهای زائد یک گزینه ی قیمت مناسب است. این بادز از قابلیت کاهش نویز Bose بهره برده که صدای کاملاً بی عیب و نقصی تحویل نمی دهد اما از هدفون هایی مثل گلکسی بادز که صرفاً صدا را به صورت فیزیکی محصور می کنند، بهتر عمل می کند. متاسفانه Bose به عنوان مبدع این بازار، فناوری بعدی حذف صداهای زائد را برای ایربادز خود در سال 2020 نگه داشته است.
جدول
اگر به دنبال ایربادز خوب با قابلیت حذف صداهای زائد هستید WF-1000XM3 سونی گزینه ی خوبی است. سونی باتری بهتری دارد اما ایرپادز اپل در برابر تعریق و اشک مقاوم تر است. قابلیت حذف نویز اکوبادز آمازون گزینه ی قابل توجهی است.

بهترین دوربین گوشی میان رده کدام تلفن می باشد

10 تا از ثروتمندترین افراد جهان در سال 2019

بهترین خودروهای آفرود سال 2019

گرانترین ماشین دنیا کدام ماشین است

بهترین دوربین گوشی های 64 مگاپیکسل

منبع phonearena

نظرات بسته شده است.