مقایسه گوشی Note10 Plus با S10 Plus | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

مقایسه گوشی Note10 Plus با S10 Plus

مقایسه گوشی Note10 Plus با S10 Plus

مقایسه گوشی Note10 Plus با S10 Plus : اکنون که سامسونگ از Galaxy Note 10 رونمایی کرده ، به کاربران امکان انتخاب گوشی آینده ی خود را از دو سری از پرچمداران داده. پرچمداران سامسونگ که سالهاست در حال ارائه هستند با عناوین Galaxy S و Galaxy Note ارائه شده که نوت به طور معمول با قلم S Pen ارائه گردیده. اما سال 2019 ، سال تغییر استراتژی سامسونگ بوده که در آن از سه مدل Galaxy S یعنی S10 ، S10 Plus و S10e رونمایی کرده و بر عکس دیگر سال ها از دو مدل نوت یعنی Galaxy Note 10 و Galaxy Note Plus رونمایی به عمل آورده.

قیمت گوشی Galaxy Note 10 Plus 5G چقدر است ؟

دوربین سلفی گوشی Note 10 با لنز تله فوتو و حالت Night Mode

گوشی Galaxy Note10 Plus 5G در انحصار اپراتور ورایزون

جنس بدنه گوشی Note10 و Note10 Plus آلومینیومی نیست

قیمت Note10 Plus و Note10

مشخصات فنی گوشی Galaxy Note10 Plus

این بدین معنا بوده که سامسونگ در سال جاری می تواند 5 گوشی هوشمند پرچمدار را به فروش برساند ، که البته با اینکه نام پرچمدار را به دوش می کشند ، از نظر فنی با یکدیگر متفاوت بوده و کاربران علاوه بر داشتن گزینه های زیاد برای تهیه باید اطلاعات زیادی را هم در مورد عملکرد و مشخصات آنها داشته باشند. اما برای اینکه در انتخاب گوشی آینده به شما کمک کرده باشیم جدولی مقایسه ای را در پایان این مقاله قرار داده ایم که بتوانید انتخابی مناسب با توجه به بودجه و نیاز های خود داشته باشید.

در جدول پایین گوشی هوشمند و پرچمدار Galaxy S10e قرار داده نشده زیرا از نظر فنی با دیگر گوشی های گنجانده شده در جدول قابل مقایسه نبوده و فاقد ویژگی هایی چون حسگر اثر انگشت زیر صفحه ، لبه های خمیده ی نمایشگر و سیستم سه دوربینه در پشت بوده و در کل با پرچمدارانی از جمله Galaxy S10 ، S10 Plus ، Note 10 و Galaxy Note 10 Plus قابل مقایسه نمی باشد. البته اگر قصد تهیه ی یک پرچمدار قدرتمند را دارید و بودجه ی شما محدود است ، بی تردید بهترین گزینه ی شما تهیه ی S10e با قیمت 750 دلار می باشد.

مقایسه گوشی Note10 Plus با S10 Plus
مقایسه گوشی Note10 Plus با S10 Plus
منبع sammobile

نظرات بسته شده است.