Ultimate magazine theme for WordPress.

مچ بند Galaxy Fit و ایربادز سامسونگ نسل بعدی پوشیدنی های سامسونگ

مچ بند Galaxy Fit و ایربادز سامسونگ

مچ بند Galaxy Fit : سامسونگ روز پنج شنبه به طور تصادفی دستگاه های پوشیدنی خود را در به روز رسانی برنامه Galaxy Wearable لو داد، این اطلاعات که اولین بار توسط SamCentralTech منتشر شد، یک ساعت هوشمند به ابعاد 40 میلیمتری با نام Galaxy Watch Active را نشان می دهد که به نظر ، نسل جدید ساعت ورزشی Gear Sport خواهد بود ، ساعتی که تقریبا 18 ماه پیش ارائه شد و همچنین در فهرست دستگاه های جدید سامسونگ ، دو فیت بند تحت عنوان مچ بند Galaxy Fit شامل مدل های Fit E و Fit E در لیست صدور گواهینامه بلوتوث The Soul Android قرار گرفتند.
هفته آینده مراسم رونمایی از پرچمدار بعدی سامسونگ یعنی Galaxy S10 خواهد بود و انتظار میرود این دستگاه های مظرح شده نیز همراه آن معرفی گردند.
همچنین این اطلاعات افشا شده ، شایعه باندل بودن گلکسی ایربادز را در پیش فروش گوشی S10 تایید کرده است . تصویری که هفته گذشته در این خصوص منتشر شد، نشان داد چیزی که به نظر میرسد earbuds های بی سیم سامسونگ هستند و طبق شایعات قرار است بوسیله گوشی گلکسی S10 Plus و از طریق فن آوری شارژ معکوس و با قرارگیری در پشت آن به صورت وایرلس شارژ شوند.
گوشی گلکسی S10 و دستبندهای هوشمند جدید سامسونگ در بدو شروع رویداد Samsung Unpacked معرفی خواهند شد و آنگاه همه چیز در خصوص گلکسی S10 و باندل های آن نیز مشخص می گردد. البته با توجه به میزان قابل ملاحظه ای از اطلاعات درزکرده ، میتوان به شایعات تا حد زیادی اعتماد کرد .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.