Ultimate magazine theme for WordPress.

مک لارن جی تی جدید در هفته ی آینده رونمایی می شود

مک لارن جی تی جدید در هفته ی آینده رونمایی می شود

مک لارن جی تی : شرکت مک لارن در نمایشگاه Geneva Motor اعلام نمود که قصد دارد به زودی از یک خودروی چهار نفره ی خانوادگی با فضای کافی برای قرار دادن چمدان ها و ویژگی هایی برای طی کردن مسافت های طولانی با طراحی داخلی منحصر به فرد رونمایی خواهد کرد. شرکت مک لارن ویدیویی مبهم از این خودرو را در هفته ی گذشته منتشر نمود و اعلام کرده که تاریخ رونمایی از آن 15 ماه مِی خواهد بود. این خودرو مک لارن جی تی نام داشته که نامی ساده و شیک می باشد.

جدیدترین ماشین فراری که این شرکت در حال تولید آن هاست

در رده ی اتومبیل های شرکت مک لارن ، این خودرو در کلاس خود سریعترین ، سبک ترین و چابک ترین مدل بوده و بیشترین قدرت را نسبت به وزن خود دارد. این خودرو درکلاس های اسپرت ، سوپر یا آلتیمیت مک لارن قرار نگرفته و از این رو با دیگر خودروهای تولید شده در این شرکت متفاوت می باشد.

لینک ویدیو

در ویدیوی منتشر شده طراحی این خودرو خیلی مشخص نیست اما می توان حدس زد که مانند دیگر محصولات مک لارن شبیه به سفینه با طراحی های عجیب و غریب نبوده و مانند یک خودروی اسپرت و زیبا به بازار ارائه خواهد گردید.

جنس اتاق این خودرو از جنس فیبر کربن ساخته شده با فناوری مونوسل بوده و موتور آن Twin-Turbocharged V8 یا توربو شارژ V8 دوقلو می باشد. در صندوق عقب این خودرو فضا برای قرار دهی دو کیف گلف تعبیه شده.

روز به روز به تاریخ رونمای از این خودروی استثنایی مک لارن نزدیک می شویم و هفته ی آینده از آن رونمایی خواهد شد.

منبع jalopnik

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.