Ultimate magazine theme for WordPress.

میزان درآمد و سودزایی اپل فیسبوک و مایکروسافت نظر سرمایه گذاران را به خود جلب نموده

میزان درآمد و سودزایی اپل فیسبوک و مایکروسافت

در ابتدای این هفته بسیاری از شرکت های بزرگ از جمله فیسبوک ، اپل و مایکروسافت میزان درآمد و سودزایی شرکت خود را اعلام نموده اند که با ارقام نجومی چندین میلیارد دلاری توجه بسیاری از سرمایه گذاران را بخود جلب کرده اند. هر شرکت شرایط خاص خود را داشته اند به عنوان مثال اپل افزایش سرمایه ای 7 درصدی و فیسبوک افزایشی 11 درصدی را تجربه نموده و مایکروسافت 2 درصد افت را متحمل شده. در ادامه به صورت دقیق تر به این ارقام اشاره خواهیم نمود.

اپل

اعدادی که شرکت اپل منتشر نموده نظر سرمایه گذاران بسیاری به خود جلب نموده و آن ها در مورد سود بدست آمده از فروش هر محصول تحقیقاتی را به عمل رسانده اند. اپل میزان سودی مناسب را از فروش محصولات خود در ابتدای سال 2019 بدست آورده و توانسته میزان سود خالص خود را به 4 میلیارد دلار افزایش دهد. مساله ی جالب این است که این شرکت 63 درصد سود خالص خود را از قسمت سرویس دهی خود کسب نموده.

فیسبوک

فیسبوک با اینکه به نظر میرسد که در حال سپری کردن روزهای سختی است اما اعلام سود بالای این شرکت در سال 2019 برای سرمایه گذاران جذاب بوده. فیسبوک سودی بسیار بالا را بدست آورده و با رشد 30 درصدی درآمد مواجه شده تا ارزش سهام آن رشدی 2.38 میلیارد دلاری داشته باشد. این شرکت اعلام نموده در ابتدای سال 2019 تعداد 100 میلیون کاربر به رسانه ی اجتماعی آن اضافه شده اند.

مایکروسافت

مایکروسافت سال بدی را شروع نکرده اما این شروع می توانست بهتر باشد. در تحقیقات انجام شده میزان درآمد این شرکت پایین تر از انتظار بوده و سرمایه ی آن را به میزان بسیار کمی کاهش داده. میزان انتظار این شرکت 32.51 میلیارد دلار بوده اما رقم اصلی بدست آمده 32.47 میلیارد بوده که کمتر از حد انتظار می باشد. این میزان نسبت به سال گذشته 1.10 میلیارد کاهش داشته.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.