نرم افزار بازیابی فایل های پاک شده در ویندوز کامپیوتر و لپ تاپ | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

نرم افزار بازیابی فایل های پاک شده در ویندوز کامپیوتر و لپ تاپ

نرم افزار بازیابی فایل های پاک شده در ویندوز

نرم افزار بازیابی فایل های پاک شده در ویندوز : از دست رفتن داده ها، فاجعه ای است که همه ی ما در زندگی خود با آن مواجه می شویم. ما چیزهای زیادی را بر کامپیوتر و لپ تاپ خود ذخیره می کنیم. این فایل ها می توانند شامل عکس ها، مدارک شغلی، ویدیوها، ایمیل ها، فایل های صوتی و غیره باشند. از دست دادن فایل های ضروری واقعاً غیرقابل تحمل است. اما هیچ وقت خبردار نمی شوید که چه موقع و به چه دلیل قرار است فایل های خود را از دست بدهید.

فاکتورهای زیادی هستند که می توانند منجر به از دست رفتن داده ها شوند. احتمال دارد به صورت تصادفی فایل های خود را پاک کنید و یا سیستم شما از کار بیافتد. همچنین احتمال دارد به دلیل از کار افتادن یک درایو و یا از بین رفتن یک پارتیشن ، داده های خود را از دست بدهید.

نرم افزار بازیابی فایل های پاک شده در ویندوز
نرم افزار بازیابی فایل های پاک شده در ویندوز

اما لازم نیست زیاد نگران باشید، یک راه حل وجود دارد. EaseUS Data Recovery Wizard نرم افزاری است که به شما اجازه می دهد، فایل های حذف شده را بازیافت نمایید. استفاده از این برنامه راحت و روان است. یک نرم افزار خوب، نرم افزاری است که هر کاربری بتواند بدون هیچ گونه مشکلی از آن استفاده کند و EaseUS این خصوصیت را دارد. رابط کاربری این نرم افزار، ساده و مدرن است. این برنامه عاری از زوائد و تبلیغات است. فرآیند بازیابی داده با  EaseUS سریع و آسان است و تنها با چند گام می توانید داده ها را بازیافت نمایید.

EaseUS این امکان را فراهم می سازد که صرف نظر از دلیل از دست رفتن داده ها، آن ها را بازگردانید. از کار افتادن سیستم، حمله ی ویروس، حذف تصادفی، فرمت کردن، از دست رفتن پارتیشن و غیره از دلایل از دادن داده ها هستند. EaseUS قابلیت بازیابی سطل زباله ی خالی شده ی کامپیوتر را نیز دارد.

 

همچنین می توانید پارتیشن خام را بعد از این که داده ها پاک شدند، بازیابی کنید. اگر هارد درایو شما آسیب دیده باشد، EaseUS قابلیت بازیابی داده های هارد درایو آسیب دیده را دارد. EaseUS از بیش از 1000 نوع فایل پشتیبانی می کند. صرف نظر از نوع داده هایی که از دست داده اید می توانید از این نرم افزار استفاده کنید. فایل هایی که با این برنامه قابل بازیابی هستند، عبارتند از: مدارک( XLS/XLSX,  PDF, DOC/DOCX, CWK, HTML/HTM, PPT/PPTX, INDD, EPS, etc.) ، ویدیو((3G2, SWF, MPG, AVI, MOV, MP4, WMV, MKV, ASF, FLV, M4V, 3GP, RM/RMVB, MPEG, etc.) گرافیک (JPG/JPEG, PNG, BMP, GIF, TIFF/TIF, PSD, CRW, CR2, NEF, ORF, SR2, MRW, etc)، صدا (AIF/AIFF,  WMA, APE, MID/MIDI, M4A, MP3, WAV, RealAudio, VQF,FLV, MKV, etc) ایمیل (DBX, PST, EMLX, etc) و فایل های دیگر (ZIP, RAR, SIT, ISO, exe, html, SITX, etc).

این برنامه دو گزینه ی اسکن در اختیار شما قرار می دهد: اسکن سطحی و اسکن عمقی. اسکن سطحی از الگوریتم های ابتدایی استفاده می کند تا فایل های از دست رفته بازیابی کند و سریعاً نتیجه را اعلام نماید. اسکن عمقی قسمت به قسمت جست و جو می کند و چند دقیقه زمان لازم دارد.

برای استفاده از این برنامه، از سه گام زیر پیروی کنید:

مکان را انتخاب کنید. اول از همه باید EaseUs Data Recovery Free را بر روی سیستم خود نصب کنید. می توانید این نرم افزار را از سایت رسمی دریافت کنید.

نرم افزار بازیابی فایل های پاک شده در ویندوز

بعد از نصب و راه اندازی برنامه، در صفحه ی اول پارتیشن ها و قسمت هایی مثل سطل زباله را مشاهده می کنید. تنها کاری که لازم است انجام دهید، مشخص کردن جایی است که می خواهید بازیابی کنید. می توانید به صورت هم زمان چند لوکیشن را انتخاب کنید و بر روی دکمه ی اسکن کلیک کنید.

فایل ها را پیش نمایش کنید. در این مرحله اسکن فایل ها شروع می شود و چند دقیقه طول می کشد. می توانید فایل ها را مشاهده کنید و هر کدام را که می خواهید انتخاب کنید تا بازیافت شود. اگر نمی خواهید تک به تک آن ها را بررسی کنید، می توانید گزینه ی همه ی فایل ها را انتخاب نمایید.

نرم افزار بازیابی فایل های پاک شده در ویندوز
نرم افزار بازیابی فایل های پاک شده در ویندوز

بازیابی کنید. در آخر، باید دکمه ی بازیابی را فشار دهید تا عملیات آغاز شود. به همین سادگی!

نرم افزار بازیابی فایل های پاک شده در ویندوز
نرم افزار بازیابی فایل های پاک شده در ویندوز

ورژن رایگان تنها تا 2 گیگابایت بازیابی می کند.

نرم افزار بازیابی فایل های پاک شده در ویندوز
نرم افزار بازیابی فایل های پاک شده در ویندوز

کلام آخر این که EaseUS ابزار بسیار کارآمدی است. این نرم افزار ناجی است. در هنگام از دست دادن داده ها به کمک شما می شتابد. با قابلیت های بی نظیری که دارد به شما کمک می کند تا داده های مهم را به راحتی بازیافت کنید. ورژن رایگان، تا 2 گیگابایت داده بازیابی می کند. اگر می خواهید داده های بیشتری بازیابی کنید از ورژن پرداختی استفاده کنید؛ مطمئن باشید ارزشش را دارد.

هدفون بی سیم اپل توسط یک مرد کره ای خورده شد

تفاوت ایرپاد با ایرپاد 2 چیست

نظرات بسته شده است.