نسل پورشه 922 - 911 Carrera با گیربکسی متفاوت و دور از استاندارد | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

نسل پورشه 922 – 911 Carrera با گیربکسی متفاوت و دور از استاندارد

نسل تازه ی نسل پورشه 922 – 911 Carrera با ویژگی های عجیب و متفاوت با استاندارد های پورشه ارائه شده. کارخانه ی آلمانی در نمایشگاه La Auto Show 2018 از این مدل رونمایی نمود که علاقمندان به آن می توانستند تنها آن را با سیستم کلاچ دوگانه ی انتقال نیرو تهیه کنند و حالت دنده ای و ساده ی آن قابل تهیه نبود.

پورشه 922 – 911 Carrera

پورشه 922 911 Carrera
پورشه 922 911 Carrera

اما اکنون و پس از گذشت یک سال از ارائه ی این خودرو پورشه اعلام کرده که مدل هفت دنده ی پورشه 922 – 911 Carrera را به بازار خواهد فرستاد. اما در این میان یک مشکل وجود دارد زیرا پورشه زمانی را مشخص نکرده و تنها میدانیم که از این سیستم انتقال نیروی نسل جدید در مدل های Carrera S و 4S Coupe و Cabriolet استفاده خواهد شد. مساله ی جالب در مورد این مدل های دنده ای این است که پورشه هزینه ای اضافه را نسبت به قیمت اصلی خودرو دریافت نخواهد کرد و اینکه در آنها به صورت رایگان پکیج Sport Chrono را قرار خواهد داد که شامل سیستم رانندگی پویا ، PSM ، حالت اسپرت و هدایت فرمان خودکار ( محدود ) خواهد بود.

 

اگر قصد تهیه ی مدل دنده ای را داشته باشید می توانید از یک سیستم دیفرانسیل قدیمی اما کارآمد که در این نسل قرار داده شده لذت ببرید و از دست موتورهای برقی که دنده را به صورت خودکار عوض می کنند راحت باشید. در سیستم گشتاور از Porsche Torque Vectoring استفاده شده که از پیشرفته ترین قطعاتی بوده که در آن استفاده شده که شتاب خودرو را در حین تعویض دنده بالا برده و از افت سرعت جلوگیری به عمل می آورد.

با اینکه بسیاری از علاقمندان به خودروهای پورشه از اضافه شدن این سیستم کلاچ جدید خوشحالند اما امید داشتند که کارخانه ی اشتوتگارتی از سیستم انتقال نیروی شش دنده ی باکسی که در GT3 Touring از آن استفاده کرده بود در این خودرو هم بهره ببرد. متاسفانه پورشه نگفته که مدل Carrera S و یا غیر Carrera S با سیستم انتقال نیروی دنده ای به بازار عرضه خواهند شد.

بهترین دوربین گوشی میان رده کدام تلفن می باشد

10 تا از ثروتمندترین افراد جهان در سال 2019

بهترین خودروهای آفرود سال 2019

گرانترین ماشین دنیا کدام ماشین است

بهترین دوربین گوشی های 64 مگاپیکسل

منبع cnet

نظرات بسته شده است.