نقد و بررسی تخصصی اسپیکر بلوتوث ال جی XBOOM Go PL7 | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

نقد و بررسی تخصصی اسپیکر بلوتوث ال جی XBOOM Go PL7

صدای هر ثانیه را لمس کنید. صدای بی نظیر Meridian  با دو پسیو رادیاتور، باس قدرتمندی تولید می کند که می توانید لمسش کنید. نبض لامپ های LED این اسپیکر با ضربان موزیک شما می تپد. شما می توانید اسپیکر ال جی XBOOM Go PL7 سبک و ضد آب را با خود به هر جا که می خواهید ببرید. با عمر باتری 24 ساعته هرگز شما را در میانه راه رها نمی کند.

اتصال به تلویزیون

اسپیکر  LG XBOOM Go را به سینمای خانگی خود متصل کنید. این اسپیکر بلوتوثی پرتابل به راحتی به تلویزیون های ال جی وصل می شود. با اضافه شدن اسپیکر به سیستم سینمای خانگی از صدای استریو و صدای احاطه کننده فیلم های مورد علاقه خود لذت ببرید. البته امکان اتصال اسپیکر به تلویزیون تنها برای تلویزیون های OLED ، نانوسل و UHD 2020 وجود دارد.

فرمان صوتی اسپیکر LG XBOOM Go PL7

از قابلیت فرمان صوتی استفاده کنید تا آنچه از اسپیکر پخش می شود را با صدای خود کنترل کنید. کافی است دستیار صوتی تلفن همراه خود را فعال کنید و سپس از تلفن همراهتان بخواهید موزیک را رد کند یا پخش موزیک را قطع کند. بدون آن که لازم باشد جای خود را در میهمانی ترک کنید، هر کاری بخواهید با موزیک در حال پخش می کنید.

ساده، زیبا و پرتابل

از بدنه زیبا و استوانه ای LG XBOOM Go قطعاً خوشتان خواهد آمد. این اسپیکر ضد /اب است و به راحتی می توان آن را حمل کرد. چراغ های LED با ضرب آهنگ می تپد و جلوه خاصی به آن می بخشد. مهمانی بدون اسپیکر LG XBOOM Go لطفی ندارد.

صدای بی نظیر

هر جا که می روید، صدای ناب موسیقی را با خود ببرید. اسپیکر کوچک و زیبای  LG XBOOM Go با 30 وات قدرت صدای نافذ و استریویی تولید می کند که هر کسی را تحت تاثیر قرار می دهد. با برخورداری از فناوری  Meridian و دو پسیو رادیاتور، به بهترین و قدرتمندترین اسپیکر پرتابل دنیا تبدیل شده است.

با صدای قدرتمند و فضا پر کن اسپیکر XBOOM Go به مهمانی خود انرژی بدهید. با استفاده از قابلیت Sound Boost EQ میدان صوتی را گسترده تر کنید. ال جی در این اسپیکر از فناوری صوتی Meridian برای تولید صدا با رزولوشن بسیار بالا استفاده کرده است. صدای خواننده بسیار واضح و شفاف بازتولید می شود و حتی در بالاترین سطح صدا هیچ گونه خش خش و نویزی به گوش نمی رسد.

باس قوی ال جی XBOOM Go PL7

صدا را لمس کنید. بدون نیاز به منبع نیرو و یا اسپیکر اضافه از صدای باس تولید شده از دو پسیو رادیاتور لذت ببرید. پسیو رادیاتورها از فشار هوا برای تولید باس قدرتمندتر در فضای بسته و محدود استفاده می کنند. بنابراین با یک اسپیکر کوچک و پرتابل می توانید صدایی برابر با اسپیکرهای بزرگ بشنوید.

از نزدیک کردن اسپیکر به آب و استخر هراس نداشته باشید. اسپیکر ضد آب ال جی XBOOM Go ساخته شده تا در هر شرایطی پیش شما باشد و صدای گوش نواز موسیقی را به گوش شما برساند. پس با این اسپیکر موزیک هرگز قطع نمی شود.

درجه مقاومت به اب این اسپیکر IPX5 می باشد. اگر آب بر روی آن بپاشد، هیچ مشکلی به وجود نمی آید. اما برای احتیاط در صورتی که اسپیکر خیس شد، آن را خاموش کرده، خشکش کنید و دوباره روشن کنید.

باتری پر انرژی اسپیکر ال جی ایکس بوم PL7

تمام طول روز و شب را با موزیک آهنگین کنید. باتری این اسپیکر 24 ساعت دوام می آورد. در تمام طول 25 ساعت کیفیت صدا یکسان است و با کم شدن شارژ باتری صدا افت پیدا نمی کند. البته در صورتی که صدا روی 50 درصد باشد و نور اسپیکر ال جی ایکس بوم PL7 قطع باشد، باتری 24 ساعت کار می کند. شاید فاکتورهای دیگری هم در عملکرد باتری تاثیرگذار باشند.

صدای دیدنی

هیچ بزمی بدون بازی با نور مجلل نیست. لامپ های LED رقصان با موزیک شما هماهنگ می شود و برای هر آهنگ به صورت منحصر به فرد می رقصد.

هر چه مهمانی بزرگتر باشد، صدا باید قوی تر باشد. قابلیت Wireless Party Link به شما اجازه می دهد 100 اسپیکر ال جی را با هم همگام سازی کنید تا در مهمانی در صدای موزیک غرق شود.

روی هم رفته این اسپیکر کیفیت بسیار بالایی دارد. در جعبه اسپیکر، یک کابل USB-A به USB-C و دفترچه راهنما وجود دارد. این اسپیکر کوچک و فشرده برای مسافرت مناسب است. در واقع این اسپیکر از تمام رقبای هم رده اش جثه کوچکتری دارد. بدنه زیبای خاکستری رنگ آن اثر انگشت را به خودش جذب نمی کند. هر چقدر هم آن را محکم فشار بدهید، هیچ اتفاقی برایش نمی افتد. طراحی این اسپیکر نسبت به مدل های مشابه امروزی تر و مدرن تر به نظر می رسد.

هنگامی که برای اولین بار اسپیکر را روشن می کنید، چراغ نمایشگر بلوتوث چشمک می زند. بعد از آن که دستگاه خود را با اسپیکر همگام کنید، چراغ بلوتوث ثابت می شود. شما می توانید هم زمان دو دستگاه را با اسپیکر همگام سازی کنید. برای همگام سازی دستگاه دوم، دکمه بلوتوث را بفشارید و دو ثانیه نگه دارید تا چراغ بلوتوث شروع به چشمک زدن کند. سپس می توانید دستگاه دوم را همگام سازی کنید.

با استفاده از اپلیکیشن LG XBOOM Go می توانید به اسپیکر فرمان صوتی بدهید، شارژ دستگاه را چک کنید و نرم افزارش را به روزرسانی نمایید. هم از طریق اپلیکیشن و هم از روی خود اسپیکر می توانید همگام سازی با دو دستگاه و  Sound Boostرا فعال کنید.

از این اسپیکر می توانید برای تماس صوتی هم استفاده کنید. میکروفون به کار رفته در آن وظیفه اش را به خوبی انجام می دهد. با فشردن و نگه داشتن دکمه پلی دستیار صوتی فعال می شود و می توانید با میکروفون اسپیکر فرمان صوتی بدهید.

منبع gogoldenelectronics

نظرات بسته شده است.