نقد و بررسی تخصصی مشخصات فنی ردیاب Tile Pro | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

نقد و بررسی تخصصی مشخصات فنی ردیاب Tile Pro

ما در این بخش به نقد و بررسی تخصصی مشخصات فنی ردیاب Tile Pro خواهیم پرداخت و نقاط ضعف و قوت آن را به شما معرفی خواهیم نمود . مثل سایر ردیاب ها در این بازه ی قیمت، Tile Pro وظیفه اش را انجام می دهد. برای خرید یک ردیاب ارزان قیمت بهتر است Tile Mate را مد نظر داشته باشید. اگر می خواهید ردیاب ظریف و باریک باشد، Tile Slim را تهیه کنید. اما اگر می خواهید ردیاب مستحکم و مقاوم باشد، Tile Pro گزینه ی مناسبی است. Tile Sticker هم ضدآب می باشد. اما به هر حال شما هرگز از خرید Tile Pro مایوس نمی شوید.
نقاط قوت: استحکام، وسعت پوشش دهی عالی، طراحی زیبا و قابلیت های با اهمیت
نقاط ضعف: اندازه، قابلیت ها به Premium محدود شده اند
مشخصات کلیدی:
گستره ی پوشش دهی 400 فوتی
موجود در رنگ های سفید و مشکی
مقاوم به آب
ردیابی Bluetooth LE
یک سال عمر باتری (باتری قابل تعویض)
سازگاری با اندروید و iOS
Tile Pro ویژگی های Tile Mate را در مقیاس بزرگتر دارد. ورژن Pro گستره ی پوشش دهی بزرگتری دارد و در میان ردیاب های سری Tile بیشترین میزان صدا را دارد. در حالی که مدل های دیگر هر کدام هدفی را دنبال می کنند، مدل Pro به نظر بی هدف می رسد.

طراحی و قابلیت ها:

بررسی مشخصات ردیاب Tile Pro
بررسی مشخصات ردیاب Tile Pro

Tile Pro ظاهر خوبی دارد و به نظر مستحکم می آید. Tile Pro قدیمی هم ظاهر بدی نداشت اما طراحی زمخت آن با جلوه ی صاف و نرم جایگزین شده است. علیرغم دور شدن از طراحی صنعتی، Tile Pro مستحکم ترین ردیاب موجود است. این تنها ردیاب از این سری است که بیش از یک رنگ دارد و در رنگ های سفید و مشکی عرضه شده است.
مثل سایر Tile ها، Tile Pro دکمه ای دارد که صدای آن را قطع می کند و می توان با آن تلفن همراه را ردیابی کرد.

ورژن Pro از قابلیت های ورژن های دیگر برخوردار است. اپلیکیشن مربوطه اجازه می دهد همه ی Tile ها را ردگیری کنید و استفاده از آن بسیار آسان است.

اپلیکیشن ردیاب تایل پرو :

در صفحه ی خانه ی اپلیکیشن Tile می توان همه ی Tile های متصل را مشاهده نمود. Tile که در محدوده ی پوشش دهی هستند به رنگ سبز نشان داده می شوند و اگر از محدوده خارج شوند اپلیکیشن به شما اطلاع می دهد و آخرین لوکیشن آن ها را اعلام می کند.
از طریق اپلیکیشن می توانید نام ردیاب تایل پرو ها را عوض کنید و آیکون های شخصی سازی شده برایشان بگذارید. Tile ها بر روی نقشه نمایش داده می شوند و می توانید ببینید آن ها در آن واحد در چه مکان هایی هستند.
اگر برای پیدا کردن ردیاب تایل پرو به مشکل برخوردید، بر روی آیکون آن ضربه بزنید و Find را انتخاب کنید. در این حالت Tile زنگ می خورد(می توان بلندی صدا و مدل زنگ را تغییر داد).
Tile Premium ویژگی های جدیدی به ردیابی اضافه کرده است اما نکته ی منفی اینجاست که باید برای آن ها پول بپردازید. خدمات Premium برای یک سال 30 پوند هزینه دارد.
بهترین ویژگی Tile Premium قابلیت Smart Alerts دارد. Smart Alerts به شما اجازه می دهد که از طریق اپلیکیشن Tile لوکیشن تعیین کنید. می توانید برای Tile ها محدوده تعیین کنید و اگر بدون آن از یک محیط خارج شوید، به شما هشدار داده شود.

بررسی مشخصات فنی ردیاب Tile Pro
بررسی مشخصات فنی ردیاب Tile Pro

این قابلیت بسیار کارآمد است و دیگر نیازی نیست تا از Tile برای پیدا کردن اشیا مفقودی استفاده کنید؛ چرا که دیگر وسایلتان را گم نمی کنید. تنها نکته ی منفی این است که نمی توانید برای اعلانات زمان تعیین کنید. بنابراین اگر لپ تاپ خود را در خانه بگذارید و به تعطیلات بروید دائماً برای شما اعلان می آید.
Tile Pro بهترین Tile است اما نمی توان آن را به همه پیشنهاد داد. قابلیت های Tile برای اکثر افراد غیر ضروری است.
اگر ردیاب را به کوله پشتی وصل می کنید تا هنگام کوهنوردی آن را گم نکنید، این ردیاب فوق العاده است اما برای اکثر افراد Tile Mate با قیمت کمتر، گزینه ی بسیار مناسب تری است.

برای مصرف در فضای باز، Tile Sticker گزینه ی مناسبی است. این Tile کوچکتر است و به راحتی به اشیا می چسبد. اما اگر تصمیم گرفته اید Pro را تهیه کنید، مایوس نمی شوید. Pro کیفیت خوبی دارد و وظیفه اش را به نحو احسن انجام می دهد.

بهترین دوربین گوشی میان رده کدام تلفن می باشد

10 تا از ثروتمندترین افراد جهان در سال 2019

بهترین خودروهای آفرود سال 2019

گرانترین ماشین دنیا کدام ماشین است

بهترین دوربین گوشی های 64 مگاپیکسل

منبع trustedreviews

نظرات بسته شده است.