نقد و بررسی تخصصی هدفون اسکال کندی Crusher ANC | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

نقد و بررسی تخصصی هدفون اسکال کندی Crusher ANC

Skullcandy تا امروز تعداد بسیاری هدفون با ویژگی های مختلف ارائه کرده است ، از هدفون های سیمی ارزان قیمت گرفته تا هدفون های بیسیم با کیفیت، صدای فوق العاده ای که برای شنوندگان مختلف ارائه شده اند. اکنون این شرکت، شانس خود را با جدیدترین هدفون Skullcandy ، برای عرضه یک هدفون با فناوری نویز کنسلینگ پیشرفته امتحان کرده تا بتواند سری کاملتری از هدفون ها را عرضه بازار نماید. ما در این بخش به نقد و بررسی مشخصات فنی هدفون اسکال کندی Crusher ANC خواهیم پرداخت و نقاط ضعف و قوت آن را به شما معرفی خواهیم نمود

هدفون تازه که با فناوری بالا از سوی Skullcandy ارائه شده ، بی تردید در رده هدفون های پیشرفته در بازار به فروش خواهد رسید ، که این حرکت جسورانه ای بوده زیرا در بخشی به مقابله برخواسته که برندهای نام آشنایی همانند Sony و Bose بازار را تصاحب کرده اند. با قیمت 320 دلاری این هدفون ، می توان مصمم بودن Scullcandy را برای فعالیت در بازار هدفون های پیشرفته درک کرد.

صدایی استثنایی برای گوش دادن به موسیقی

 

ویژگی که این هدفون ها را نسبت به دیگر هدفون های تولید شده Scullcandy خاص میکند ، تنظیم پذیر بودن صدای پخش است که برای کسانی که نسبت به صدا حساس هستند و علاقه دارند آن را به صورت متفاوت گوش دهند یا افرادی که شنواییشان آسیب دیده مناسب است که البته ویژگی خاص و جدیدی نبوده و می توان آن را در بسیاری از هدفون های پیشرفته موجود در بازار یافت ، اما استفاده از آن جدیت Scullcandy را برای رقابت نشان میدهد.

توسط این ویژگی هدفون اسکال کندی مدل Crusher ANC می توانید نوع صداهای پخش شده را توسط اپلیکیشن مخصوص Scullcandy به دلخواه خود تغییر دهید ، به عنوان مثال موسیقی که در حال گوش دادن به آن هستید بیس زیادی داشته و موجب بم شدن صدا می گردد، اپلیکیشن به شما این امکان را داده تا با کاستن از بین صدا ، بم بودن آن را نیز کاهش داده و صدای شفاف تری به گوشتان برسد. اگر هم یک آهنگ ساز هستید می توانید با تنظیمات تخصصی موج صدا را توسط اپلیکیشن تغییر دهید.

بررسی هدفون اسکال کندی Crusher ANC
بررسی هدفون اسکال کندی Crusher ANC

بین سینماتیک

استفاده از ویژگی Bass Sensory موجب شده تا هدفون جدید اسکال کندی Crusher ANC بیسی قوی و زنده داشته باشد. با این ویژگی شما تنها بیس آن را نمی شوید بلکه آن را حس خواهید کرد . برای اینکه بتوانید همچین تجربه خاصی داشته باشید Scullcandy در آن بجای استفاده از دو درایور از چهار درایور استفاده نموده است. البته در صورت زیاد بودن بیس صدا می توانید با دکمه ای که بر روی هدفون سمت چپ قرار گرفته آن را کاهش دهید. ویژگی Bass Sensory در حین تماشای فیلم و سریال بسیار کاربردی بوده و هیجان و حس تماشای فیلم را در محیط سینما به شما میدهد. صدا موتور اتومبیل های اسپرت در آن صدایی حقیقی داشته و غرش آنها را میتوانید حس کنید.

هدفون اسکال کندی Crusher ANC
هدفون اسکال کندی Crusher ANC

نویز کنسلینگ هدفون اسکال کندی کراشر ANC

ویژگی نویز کنسلینگ که Scullcandy در هدفون اسکال کندی کراشر ANC استفاده نموده عملکرد خوبی دارد اما نسبت به ویژگی مشابهی که در دیگر هدفون ها استفاده شده عملکردی متوسط داشته است. ویژگی نویز کنسلینگ این هدفون در حین تست عملکرد خوبی داشته و تنها زمانی که در محیط های شلوغ از آن استفاده شده ، صدای محیط کمی شنیده میشده که برای این هدفون و شرکت سازنده آن حتی با این کیفیت گامی مهم به حساب می آید. از این رو نباید انتظار ویژگی نویز کنسلینگ هدفون Sony WF-1000XM3 را از آن داشته باشید. متاسفانه در این هدفون مانند هدفون های مشابه موجود در بازار از ویژگی صدای محیط یا Ambient Sound استفاده نشده و به همین خاطر نمی توانید با داشتن این هدفون روی گوش خود با دیگران که در اطراف شما هستند به مکالمه بپردازید.

 

ظاهری ساده ، راحتی بالا در استفاده

هدفون Crusher ANC با قیمت 320 دلاری زمانی که بحث از طراحی می شود پیچیدگی های طراحی دیگر هدفون های پیشرفته در بازار را ندارد. این بدین معنا نیست که هدفون بلوتوث اسکال کندی Crusher ANC ظاهری بد دارد اما دیگر هدفون ها مانند V-MODA Crossfade Wireless 2 و Sennheiser Momentum Wireless 3 ظاهری جذاب و خاص تر دارند. نکته منفی در مورد Crusher ANC این است که تمامی بدنه آن از پلاستیک ساخته شده که ظاهر آن را همانند یک هدفون ارزان قیمت کرده است. اما در این نکته منفی یک نکته مثبت نیز دیده می شود ، استفاده از پلاستیک موجب سبک تر شده بدنه و راحت تر قرار گرفت آن روی گوش شده است و علاوه بر این ، امکان تغییر سایز و تا شدن نقطه اتصال یا Band هدفون موجب شده تا به راحتی بتوانید بد.ن اشغال کردن فضا ، آن را در زمانی که استفاده نمی کنید داخل کیف قرار دهید.

اسکال کندی Crusher ANC
اسکال کندی Crusher ANC

شرکت Scullcandy با تولید هدفون بی سیم اسکال کندی Crusher ANC به قسمتی سخت از بازار هدفون های نویز کنسلینگ وارد شده ؛ قسمتی که مملو از هدفونهای پیشرفته با فناوری ها و کیفیت صدای استثنایی بوده و قیمت تعیین شده 320 دلاری آن بسیار بالا بوده زیرا تنها با 30 دلار بیشتر می توانید هدفونی مانند Sony WH-1000xM30 را خریداری کنید که ویژگی های بسیار پیشرفته تری نسبت به هدفون Skullcandy دارد. تنها ویژگی که ممکن است موجب شود تا هدفون Crusher ANC مخاطبین خاص خود را پیدا کند Sensory Bass خواهد بود که بیس قدرتمندی را تولید می کند.

بهترین دوربین گوشی میان رده کدام تلفن می باشد

10 تا از ثروتمندترین افراد جهان در سال 2019

بهترین خودروهای آفرود سال 2019

گرانترین ماشین دنیا کدام ماشین است

بهترین دوربین گوشی های 64 مگاپیکسل

منبع digitaltrends

نظرات بسته شده است.