نقد و بررسی مشخصات فنی هدفون اسکال کندی Push Ultra | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

نقد و بررسی مشخصات فنی هدفون اسکال کندی Push Ultra

در سال های اخیر شرکت Skullcandy موفق شده تا نام خود را با هدفون های فوق العاده بر سر زبان ها بیندازد و به تازگی محصول جدید خود یعنی اسکال کندی مدل Push Ultra را به بازار عرضه کرده. این هدفون ها ظاهری اسپرت داشته و با باتری با دوام و فناوری Tile Tracking که مکان قرارگیری یا Location هدفون را به شما نشان می دهد عرضه شده اند. اما قیمت 100 دلاری آنها موجب شده تا رقبای بسیاری را در بازار داشته باشند و با این حال آیا می توانند انتخابی مناسب باشند؟

طراحی هندزفری اسکال کندی سری Push Ultra

هدفون Push Ultra True Wireless در رنگ های متنوع و ظاهری متفاوت نسبت به دیگر هدفون های بیسیم عرضه شده و در نتیجه گزینه ای متفاوت به حساب می آید. رنگ های متنوع این هدفون ها شامل زرد، آبی و مشکی بوده که در این مقاله نقد و بررسی از مدل زرد آن استفاده شده که ظاهری جذاب و متفاوت دارد.

ظاهر بیضی شکل این هدفون ها نخستین ویژگی متفاوت آنهاست و نسبت به دیگر هدفون های بیسیم کمی قطور به نظر می رسند که البته این قطر زیاد امکان قرارگیری دکمه های کنترل صدا را فراهم ساخته است. دکمه های کنترل پخش موسیقی بر روی هدفون ها قرار دارند که استفاده از آنها ساده بوده اما مانند دیگر هدفون های مشابه هنگام استفاده از آنها کمی هدفون به داخل گوش فشار داده می شود که گاهی موجب اعصاب خردی می شود.

کیس شارژ آنها بزرگتر از دیگر مدل های مشابه بوده اما همچنان به اندازه جیب بوده و میزان باتری بیشتری را فراهم می کند. نکته مثبت در طراحی کیس شارژ این هدفون ها استفاده از پورت USB-C است که در کمتر هدفونی دیده شده و اکثرا دارای پورت MicroUSB می باشند. در جعبه این هدفون ها علاوه بر کیس شارژ یک عدد کابل Type-C نیز قرار گرفته است.

بررسی تخصصی هدفون بی سیم شور AONIC 215

میزان راحتی هدفون های Skullcandy Push Ultra

طراحی قلاب مانند هدفون های Skullcandy Push Ultra موجب شده تا بتوانند کاملا راحت و امن روی گوش باقی مانده و در حین فعالیت خارج نشوند.

طراحی بیضی مانند اسکال کندی Push Ultra موجب بزرگی آنها شده اما مشکل ساز نبوده و حتی آنها را سنگین هم نکرده است. تنها نکته منفی قرارگیری دکمه ها بر روی هدفون بوده که باعث فشرده شدن هدفون ها در داخل گوش می شود.

بهترین دسته های بازی PS4 در سال 2020 در جهان

صدا اسکال کندی مدل Push Ultra True Wireless

کیفیت صدا مهمترین ویژگی هدفون های بیسیم بوده و کیفیت صدای هدفون اسکال کندی Push Ultra با توجه به نظرات کارشناسان بسیار خوب می باشد. شاید صدایی که این هدفون ها تولید می کنند عالی نباشد اما به عنوان یک جفت هدفون ورزشی انتخابی مناسب خواهند بود.

بیشترین انتقاد این هدفون ها به Bass آنها بوده که به نظر بسیاری کمتر انتظار بوده و فرکانس بیس آنها دقیقا چیزی نبوده که انتظارش را داشته اند. صدای میانه Mid و Low mid این هدفون ها گرم و رسا است اما گاهی بم به نظر رسیده که توسط EQ می توانید این مشکل را برطرف کنید. تن صدای بالا چندان قدرتمند نیست و این نیز موجب کاهش رتبه فروش آنها شده است.

بهترین جایگزین های ایرپادز پرو

عملکرد هندزفری اسکال کندی Push Ultra

اتصال آنها به دستگاه توسط بلوتوث 5.0 صورت گرفته و اتصال آنها در مرحله نخست کمی دشوار بوده اما پس از اتصال کیفیت صدا به اندازه کافی خوب خواهد بود. باتری های قرار داده شده در هدفون ها 6 ساعته بوده و همراه با کیس شارژ می توانید از مجموع باتری 40 ساعت بهره متد شوید.

فناوری Tile Tracking نیز از دیگر نکات مثبت این هدفون ها بوده که به شما کمک می کند تا بتوانید آنها در صورت گم شدن پیدا کنید.

جمع بندی

هدفون های Skullcandy Push Ultra ویژگی های بسیاری دارند که آنها را به گزینه ای مناسب برای تهیه کردن تبدیل می کنند مانند طراحی قلاب شکل و پشتیبانی از فناوری Tile Tracking. علاوه اینکه این هدفون ها کاملا مناسب برای استفاده در حین ورزش و تمرین می باشند.

منبع headphonereview

نظرات بسته شده است.