Ultimate magazine theme for WordPress.

نمایشگاه گوگل IO 2019 با رونمایی های سخت افزاری در 7 مِی

نمایشگاه گوگل IO 2019

گوگل قصد دارد تا از چند سخت افزار ، به گفته ی این شرکت در نمایشگاه گوگل IO 2019 رونمایی کند. این اطلاعات در گزارش میزان درآمد این شرکت در یک چهارم نخست سال 2019 اعلام شده که سه ماهه ی تلخی را با افت شدید فروش گوشی های پیکسل و از دست دادن تارگت ها رقم زده. در این گزارش افت فروش 7 درصدی گوشی های هوشمند پیکسل گزارش شده و گفته شده که نتوانسته به هدف تعیین شده ی سرمایه گذاران برسد.

گوگل اعلام کرده که گوشی های پیکسل با افت فروش مواجه شده و نسبت به سال گذشته تعداد کمتری را به فروش رسانده. دلیل این افت فروش اعمال فشار زیاد شرکت های رقیب در بازار بوده و معرفی تعداد بالای گوشی ها با قیمت ها و فناوری های متفاوت همراه تعداد محدود گوشی های پیکسل عنوان شده. اما گوگل در ادامه گفته که در کل دید مثبتی به این گوشیها داشته و دلیل آن ارتباط مناسب سخت افزار و هوش مصنوعی عنوان شده که روز به روز نیز در حال گسترده تر شدن نیز می باشد. علاوه اینکه گفته نسل تازه ی این نوع سخت افزار را در نمایشگاه گوگل IO 2019 در تاریخ 7 ماه مِی به نمایش خواهد گذاشت.

مدیرعامل شرکت گوگل آقای ساندار پیچای گفته که نسل تازه ی سخت افزار این شرکت با پشتیبانی پیشرفته از هوش مصنوعی ارائه خواهد شد و می توان انتظار داشت که سخت افزار های بیشتری را جهت استفاده در بخش IoT از این شرکت در آینه ای نزدیک تولید نماید. گوگل می خواهد از این سخت افزار در گوشیهای میان رده ی خود استفاده نموده تا نیاز به استفاده از سخت افزار پیشرفته در این گوشی ها را به حداقل برساند. این کار موجب خواهد شد تا این شرکت از فروش گوشی ها سود بیشتری را بدست آورد.

منبع 91mobiles

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.