نمونه های دوربین گوشی LG G8X نخستین ایده از پرچمدار آینده LG | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

نمونه های دوربین گوشی LG G8X نخستین ایده از پرچمدار آینده LG

با اینکه هنوز گوشی هوشمند و پرچمدار تازه ی LG به بازار عرضه نشده اما اشخاصی این فرصت را داشته اند تا پرچمدار پیشرفته ی این شرکت یعنی گوشی LG G8X را مورد تست قرار دهند تا هم آن را از نظر ظاهری و هم از نظر فنی مورد آزمایش قرار دهند. اما در این مقاله بیشتر به کیفیت تصویر برداری و عملکرد دوربین های این گوشی اشاره خواهد شد که تصاویری از آن را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.

گوشی جدید ال جی G8X

در گوشی LG G8X یک دوربین اصلی 12 مگاپیکسلی با دیافراگم 1.8 یا پیکسلی های 1.4 میکرونی و دید 78 درجه قرار گرفته است. استفاده از همچین سخت افزاری در یک گوشی پرچمدار سال 2019 مساله ای شایع بوده و در تست ای تصویر انجام شده کاملا مشخص است که حسگر تصویری بکار گرفته شده در این گوشی مانند دیگر پرچمداران بوده. تصاویری که در پایین قرار گرفته اند هیچگونه ویرایشی نشده اند.

در جلوی این گوشی نیز از دوربین سلفی 32 مگاپیکسلی استفاده شده که در داخلی یک ناچ روی صفحه قرار گرفته. دوربین سلفی این گوشی بسیار خاص بوده زیرا حسگر تصویری آن مجهز به فناوری Pixel Binning می باشد که موجب شده تا کیفیت عکس های گرفته شده بسیار بالاتر از حد انتظار باشد. در این دوربین تصاویر و مشخصات ثبت شده در هر چهار پیکسل در یک پیکسل جمع شده تا عکس ها شفاف تر و پرنور تری ثبت شوند. برای اشغال فضای کمتر پیکسل ها و اطلاعات ثبت شده ی آنها چهار در یک شده و به عنوان تصویری 8 مگاپیکسلی ذخیره و زمانی که فایل را باز کنید به حالت اصلی اکسپند می شود.

بهترین دوربین گوشی میان رده کدام تلفن می باشد

10 تا از ثروتمندترین افراد جهان در سال 2019

بهترین خودروهای آفرود سال 2019

گرانترین ماشین دنیا کدام ماشین است

بهترین دوربین گوشی های 64 مگاپیکسل

نظرات بسته شده است.