هات اسپات گوشیم کار نمیکنه راه حل چیست ؟ علت و راه حل | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

هات اسپات گوشیم کار نمیکنه راه حل چیست ؟ علت و راه حل

هات اسپات گوشیم کار نمیکنه : هات اسپات در گوشی و کامپیوتر نیاز به معرفی ندارد. اما همچنان برخی از کاربران از وجود چنین قابلیتی خبر ندارند و نمی دانند این قابلیت چگونه کار می کند. اتصال هات اسپات از هر دستگاهی و در هر موقعیتی برقرار می شود. استفاده کنندگان گوشی و لپ تاپ می توانند با استفاده از وای فای به اینترنت دسترسی پیدا کنند.

هات اسپات گوشیم کار نمیکنه راه حل چیست ؟

در برخی مناطق، هات اسپات های عمومی هم وجود دارد. هات اسپات های عمومی معمولاً توسط کمپانی ها و کسب و کارها برای جذب مشتری ارائه می شوند. هات اسپات های آزاد دسترسی به اینترنت را با استفاده از وای فای برای مشتریان فراهم می کنند. مالکینی که به اینترنت پهن باند دسترسی دارند، با راه اندازی AP امکان دسترسی رایگان به اینترنت را فراهم می کنند.
با هات اسپات های انفرادی، با روشن کردن هات اسپات گوشی، 6 دستگاه می توانند به هات اسپات متصل شوند. دستگاهی که به اینترنت نیاز دارد می تواند از اتصال وای فای استفاده کند. Galaxy A70 یکی از گوشی های سری A است که تقاضای زیادی دارد و با قیمت مناسبش ویژگی های زیادی ارائه می دهد. گاهی دارندگان این گوشی، در مورد اتصال هات اسپات به مشکل می خورند در به طور آمیانه می گویند هات اسپات گوشیم کار نمیکنه و چکار باید بکنم ؟.در ادامه می توانید راهکارهای برطرف کردن این مشکل را مطالعه کنید.
برخی از کاربران نمی دانند چطور باید از هات اسپات استفاده کنند. هات اسپات های عمومی به رمز عبور نیازی ندارند اما شبکه های خصوصی رمز عبور می خواهند. برای اتصال به هات اسپات، وارد تنظیمات دستگاه شوید. در منوی Wireless & networks، گزینه ی More را انتخاب کنید. وارد Tethering and portable hotspot شوید. گزینه ی Setup Wi-Fi hotspot را انتخاب کنید. نام شبکه را وارد کنید. نوع امنیت را انتخاب کنید برای مثال WPA2 AES. رمز عبور را دریافت کنید. اطمینان حاصل کنید که اینترنت دیتا وصل باشد. کرکره ی اعلانات را بکشید. بر روی mobile data ضربه بزنید.
هنگامی که شارژ باتری کم باشد، Battery saver روشن می شود. برای اجتناب از مشکلات آتی دستگاه را شارژ کنید. شارژ گوشی باید بیش از 40 درصد باشد. Battery saver اتصالات را قطع می کند. برای خاموش کردن آن وارد تنظیمات شوید. بر روی Battery screen ضربه بزنید. سپس منو را انتخاب کنید. بر روی Battery saver ضربه بزنید.. برای غیر فعال کردن کرکره ی اعلانات را پایین بکشید و بر روی Turn Off Battery Saver ضربه بزنید.
گاهی هات اسپات فعال است اما نمی توانید به شبکه ی اینترنت متصل شوید. در این صورت باید بررسی کنید که اینترنت دیتا محدودیت نداشته باشد. اگر برای دیتا محدودیت تعیین شده باشد، بعد از رسیدن به آن محدودیت، دسترسی به اینترنت قطع می شود. اگر فقط یک اتصال به خصوص برقرار نمی شود، مشکل نرم افزاری است. در این صورت داده های اتصال را پاک کنید و دوباره از نو اطلاعات را وارد کنید و اتصال را برقرار کنید. برای برطرف کردن مشکل محدودیت دیتا، وارد تنظیمات شوید. بر روی Data usage ضربه بزنید و گزینه ی Limit mobile data usage را پیدا کنید. محدودیت دیتا را تغییر دهید یا به راحتی این گزینه را خاموش کنید تا در دسترسی به اینترنت مشکلی نداشته باشید. دستگاه را ریستارت کنید.
برای حذف کردن اتصال، از منوی تنظیمات، بر روی WiFi ضربه بزنید. اتصال مد نظر را انتخاب کنید. بر روی گزینه ی Forget ضربه بزنید. اطلاعات را وارد کنید و از اینترنت استفاده کنید.

دلیل باد کردن باتری گوشی چیست و برای حل این مشکل چه باید کرد

چگونه سرعت اینترنت گوشی را بالا ببریم ؛ 5 راه حل ساده

دستگاه های اندروید به صورت مستقیم به روزرسانی را دریافت می کنند. خیلی از کاربران توجهی به به روزرسانی ها نمی کنند اما به روزرسانی ها می توانند باگ های نرم افزار را برطرف کنند. بنابراین به روزرسانی ها را دریافت کنید. برای به روزرسانی نرم افزار باید به وای فای متصل باشید. از منوی تنظیمات وارد About device شوید. بر روی System Updates ضربه بزنید. Update را پیدا کنید. اگر به روزرسانی موجود شده بود، آن را دریافت کنید. بعد از دریافت به روزرسانی، گوشی را ریستارت کنید.

منبع gadgetfeatures

نظرات بسته شده است.