نحوه تشخیص هدفون بیتس اصل و تقلبی | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

نحوه تشخیص هدفون بیتس اصل و تقلبی

نحوه تشخیص هدفون بیتس اصل

هدفون بیتس اصل : Beats برندی است که هدفون های باکیفیت تولید می کند، و همین امر سبب می شود، نمونه های تقلبی هدفون هایش به به بازار بیاید. می توانید با چند تست ساده هدفون بیتس اصل و تقلبی را تشخیص دهید.

هدفون های Beats را از فروشگاه های معتبر خریداری کنید. اگر قصد دارید این هدفون ها را از فروشگاه های متفرقه خریداری کنید، به نکات زیر توجه کنید.
هدفون بیتس اصل و تقلبی
بسته بندی پلاستیکی دور جعبه را بررسی کنید. پلاستیک نباید آزاد باشد و نباید احساس کنید که این بسته بندی غیر حرفه ای است.
هدفون بیتس اصل و تقلبی
دقت کنید که بسته بندی مربوط به کمپانی Dre باشد. تمام تصاویر و لوگوها باید شفاف و واضح باشد و تصویر هدفون روی جعبه با هدفون درون آن یکی باشد. به علاوه تمام چیزهای پرینت شده بر روی جعبه باید از نظر شکلی و املایی درست باشند. هیچ عکس و تصویری نباید تار و مبهم باشد.
هدفون بیتس اصل و تقلبی
مطمئن شوید که زیر جعبه دارای بارکد و اطلاعات تولید باشد. تمام فاصله گذاری ها و نوشته ها باید درست و املایی باشند.
هدفون بیتس اصل و تقلبی
در جعبه ی داخلی، باید لوگو در مرکز جعبه قرار گرفته باشد. تمام محصولات Beats دارای جعبه ای هستند که هدفون را درون خود جای می دهد.
هدفون بیتس اصل و تقلبی
هدفون ها باید درون یک کاور با کیفیت با لوگوی Dre باشند. این کاور از کیفیت بالایی برخوردار است و لوگوی آن کاملاً واضح است و بست آن کاملاً درست کار می کند.
هدفون بیتس اصل و تقلبی
تمام اکسسوری های هدفون های Beats باید درون جعبه قرار بگیرد؛ مثل ایربادز اضافی و کارت حافظه. دفترچه راهنمای این هدفون به همراه کارت وارانتی نیز باید درون جعبه موجود باشد.
هدفون بیتس اصل و تقلبی
گوشی های هدفون نیز باید دارای لوگوی Dre باشند. لوگو باید تمیز و بی خط و خش باشد و هیچ اثری از چسب نباید بر روی آن مشهود باشد.
هدفون بیتس اصل و تقلبی
بررسی کنید که کابل های کنترل گیره ی مشکی رنگ داشته باشد. بر روی یکی از آن ها لوگوی Dre و بر روی دیگری دکمه ی کنترل صدا وجود داشته باشد.

تشخیص اصل بودن عینک ریبن

نحوه تشخیص کتونی آدیداس اصل از تقلبی

منبع wikihow

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.