Ultimate magazine theme for WordPress.

هدفون بی سیم سونی Wf 1000XM3 نویز را به طور کامل حذف می کند

هدفون بی سیم سونی Wf 1000XM3

سونی یک هدفون بی سیم به نام هدفون بی سیم سونی Wf 1000XM3 معرفی کرده است. این هدفون دارای فن آوری حذف نویز(صداهای مزاحم) سونی است که موجب دریافت صدای فوق العاده واضح و تمیز در سری 1000X شده است. گفته می شود هدفون مدل Wf-1000XM3 با بهره گیری از پردازنده QN1e HD حذف صدا و فن آوری سنسور دوگانه صدا ، بسیار بهتر شده است. با در نظر گرفتن تمام اینها ، سونی ادعا کرده است تجربه گوش دادن به موسیقی با این هدفون ها بدون هر گونه صدای خارجی صورت میگیرد.
هدفون های Wf-1000XM3 واقعا بی سیم هستند ، بنابراین هیچ سیم اتصالی بین این دو وجود ندارد. این هدفون دارای محفظه شارژری است که می تواند 3 ساعته شارژ شود و تا 24 ساعت امکان گوش دادن به موسیقی با حذف نویز را فراهم سازد. اگر قابلیت حذف صدای مزاحم (noise cancelling) را خاموش کنید می توانید تا 36 ساعت از آن استفاده نمایید. Wf-1000XM3 با پشتیبانی از DAC ، تقویت کننده (آمپلی فایر) و پردازش سیگنال 24 بیتی ، صدای بسیار با کیفیتی ارائه می دهد.

هدفون بی سیم سونی Wf 1000XM3
هدفون بی سیم سونی Wf 1000XM3

علاوه بر این با موتور تقویت کننده دیجیتالی (DSEE) HX ، MP3 را به رزولوشن بالاتری ارتقاء می دهد تا تجربه صوتی را بهبود ببخشد.این هدفون ها دارای یک درایو گنبدی شکل 6 میلیمتری در هر گوشی است و اتصال بلوتوث 5.0 است که اتصال یکپارچه بین گوشی ها و دستگاه را تضمین می کند. سونی یک اتصال بسیار پایدار با هدفون Wf-1000XM3 را وعده داده است. همچنین آنها دارای طراحی خوبی هستند و به راحتی در گوش جای گرفته و تا ساعتها می توان بدون احساس ناراحتی از آنها استفاده نمود. این ویژگی ، طراحی ارگونومیک سه بعدی است که بوسیله آن می توان اطمینان حاصل نمود که هدفون به صورت پایداری در گوش جای میگیرند و به راحتی از گوش نمی افتند علاوه بر اینکه این هدفون دارای 4 اندازه ترکیبی و 3 جفت گوشی اضافه است.
هدفون بی سیم سونی Wf 1000XM3 دارای پشتیبانی از شارژ سریع می باشد که این ویژگی را می توان یکی از مزیت های آن نسبت به برخی از هدفون های رقیب برشمرد. شارژر USB Type-C می تواند با 10 دقیقه شارژ ، 2 ساعت باتری داشته باشد. این مورد می تواند سه بار شارژ کامل اضافی را نیز ارائه دهد. Wf-1000XM3 همچنین از Google Assistant (دستیار صوتی گوگل) پشتیبانی می کند و که می توان آنها را از طریق صدا کنترل کرد. با برنامه Sony Headphones Connect نیز می توان از ویژگی هایی همچون لغو قابلیت نویز کنسلینگ، کنترل صدا و موسیقی استفاده نمود.
Sony Wf-1000XM3 اواسط ماه اوت با قیمتی حدود 250 یورو عرضه خواهد شد . البته قیمت گذاری رسمی و در دسترس بودن آن در سراسر جهان هنوز اعلام نشده است.

هدفون Sony WH 1000XM3 به خریداران Xperia 1 هدیه داده می شود

تفاوت ایرپاد با ایرپاد 2 چیست

هندزفری ایرپادز اپل و یادگیری فوت و فن های آن

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.