Ultimate magazine theme for WordPress.

هدفون بی سیم هوآوی FreeLace با قابلیت حذف صدای باد در مکالمه

شرکت هوآوی در کنار گوشی های جدید P30 خود از هدفون های بیسیم با نام هدفون بی سیم هوآوی FreeLace رونمایی نمود. از این هدفون ها می توان به صورت بیسیم یا با استفاده از کابل تایپ USB-C استفاده نمود. نخستین مرتبه که بخواهید این هدفون ها را به گوشی هوآوی متصل نمایید برنامه ی HiPair به صورت خودکار فعال شده و هدفون را به گوشی متصل می نماید. علاوه براین ، می توانید آن ها را توسط USB-C شارژر نموده و به موسیقی گوش دهید.

هدفون-بی-سیم-هوآوی-freelace-1
هدفون بی سیم هوآوی FreeLace

هدفون بی سیم هوآوی FreeLace

هدفون فریلنس مجهز به درایورهای 9.2 میلیمتری بوده و دکمه های آن به صورت کاملا متقارن در دو سمت آن قرار گرفته اند. کابل این هدفون از ترکیب تیتانیوم ، نیکل و سیلیکون ساخته شده تا در حین استفاده از آن هیچگونه مزاحمتی برای ایجاد نشده و دوام بالایی نیز داشته باشد.

هدفون-بی-سیم-هوآوی-freelace-2
هدفون بی سیم هوآوی FreeLace

این هدفون های تازه دارای مجوز IPX5 بوده و در مقابل عرق و گرد و غبار مقاوم بوده تا بتوان با خیالی آسوده به تمرین پرداخت. در این هدفون ها از فناوری Noise Cancelling استفاده نشده اما طراحی آن ها به گونه ای بوده که در حین مکالمه باد مزاحم رسیدن صدا به طرفین نشود. زمانی که دو سر این هدفون را به یکدیگر نزدیک نمایید گیره ی مغناطیسی آن ها را به یکدیگر چسبانده و پخش موسیقی متوقف می گردد. در زمان داشتن تماس نیز کافیست این قفل مغناطیسی را باز نموده تا تماس پاسخ داده شود.

هدفون-بی-سیم-هوآوی-freelace-3
هدفون بی سیم هوآوی FreeLace

از نظر باتری هدفون فریلنس فوق العاده بوده و توسط آن می توانید 12 ساعت به مکالمه پرداخته و یا از گوش دادن به موسیقی به مدت 18 ساعت لذت ببرید. علاوه بر این ، کافیست در صورت نداشتن شارژ آن ها را برای 5 دقیقه به شارژ زده تا بتوانید به مدت 4 ساعت به موسیقی گوش دهید.

می توان این هدفون های فوق العاده را در چهار رنگ مختلف تهیه نمود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.