هدفون بی سیم وان مور Dual Driver BT ANC با ویژگی خنثی سازی فعال نویز | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

هدفون بی سیم وان مور Dual Driver BT ANC با ویژگی خنثی سازی فعال نویز

حالا دیگر هدفون های با ویژگی خنثی سازی نویز در حال محکم کردن جای پای خود در فضای درون گوش هستند. هدفون بی سیم وان مور Dual Driver BT ANC دارای یک ساختار دور گردنی و دوگانه با درایورهای دینامیک ساخته شده از PET برای باس و دامنه صدای متوسط می باشد و در کنار آن دارای یک ساختار آماتور با دیافراگم تیتانیومی برای دامنه صدای زیر می باشد. یک چیپ مخصوص(TiinLab A2) برای حذف نویز در این هدفون استفاده شده است. هم چنین یک اپلیکیشن رایگان برای اندروید و IOS جهت این وسیله فراهم است که به هدفون ها اجازه می دهد تا با سیگنال ها و فرمان های صوتی شروع به پلی بک کنند.
نِک بند نرم و ایرپلاگ های جادویی آن باعث راحتی استفاده از این هدفون می شود. اضافه شدن 9 جفت از ضربه گیرهای گوش مختلف(هم سیلیکون و هم فوم) به شما اجازه می دهد تا سایز و حالت مناسب وسیله را برای کانال گوش خود انتخاب کنید که به خوبی درون گوش شما محکم باشند.

دکمه های کنترل روی قسمت چپ نک بند(گردنی) قرار دارد. این دکمه ها شامل دکمه خاموش/روشن، دکمه خنثی سازی نویز، دکمه شروع و توقف یک موسیقی( هم چنین می توان با دو بار کلیک به آهنگ بعدی و سه بار کلیک به آهنگ قبلی رفت) و یک دکمه برای زیاد یا کم کردن صدا می باشند. این دکمه های کنترل کننده به خوبی تعبیه شده اند و پس از مدتی و با کمی تمرین می توان بدون نگاه کردن از آنها استفاده کرد.
بر خلاف ادعاهایی که می شود، این وسیله در حال حاضر دستیارهای زبان را ساپورت نمی کند اما این موضوع را می توان با آپدیت نرم افزاری درست کرد(بر اساس ادعای کارخانه).
شارژ کامل این باتری برای مدت زمان 7 ساعت باقی می ماند و مدت زمان شارژ این وسیله هم 1 ساعت می باشد. البته باید گفت که می توان با یک شارژ سریع برای مدت ده دقیقه تا سه ساعت برای پخش موسیقی زمان داشت. به علاوه 1more Dual Driver BT ANC می تواند به صورت کابلی نیز استفاده شود(اما فقط به صورت اکتیو) و بنابراین شما همچنان باید به سطح باتری توجه کنید.

خنثی سازی نویز هندزفری وان مور Dual Driver BT ANC

هدفون بی سیم وان مور Dual Driver BT ANC
هدفون بی سیم وان مور Dual Driver BT ANC

حذف فعال نویز، کار ایزوله متوسط و پسیو ایرپلاگ ها را کامل می کند. استاتیک صدا واقعا عالی است(مخصوصا در فرکانس های پایین) و برای همین در زمان سفر با قطار یا هواپیما(یا محیطی ساکت)، لذت موسیقی با توجه به ضریب بهبود یافته نویز به نویز بالاتر می رود. حتی بدون موسیقی هم هندزفری وان مور Dual Driver BT ANC سکوت خوبی را فراهم می کند اما باید گفت ک بهرحال نویزها تا حدی از موانع موجود عبور می کنند. حذف و خنثی سازی نویز در حالت کابلی هم می تواند استفاده شود.

یکی از ویژگی های خاص طراحی در این هدفون این است که درایور Balanced Armature شامل کاهش فعال نویز نمی باشد چون در بازه فرکانس بالا کار می کند. به همین دلیل از شفافیت و وضوح جزییات کاسته نمی شود.
به عنوان راهی جایگزین، نویز پیرامون می تواند به صورت عمدی و بوسیله میکروفون های خارجی به درون درایورها هدایت شود تا ارتباط را بهبود بخشد. تعامل قابل تغییر با محیط یک تونل با فرکانس خاص را ایجاد می کند که عملا ارتباط و قابلیت فهم صوت را بهبود می بخشد. در عوض آن اما شما باید حضور یک نویز قابل درک را در بک گراند بپذیرید.

صدا وان مور Dual Driver BT ANC

هدفون بیسیم وان مور Dual Driver BT ANC
هدفون بیسیم وان مور Dual Driver BT ANC

مثل همیشه، انتخاب ایرپلاگ های مناسب یک پیش نیاز برای دریافت بهترین ایمپرشن صدا می باشد. وان مور Dual Driver BT ANC با بلوتوث 4.2 کار می کند در حالی که کدک های صدای بلوتوث ساپورت شده در مشخصات ذکر نشده اند. زمانی که این موضوع سوال شد مشخص شد که تنها SBC تحت IOS AAC و اندورید استفاده شده اند و این در تقابل واضح با مدل Triple Driver BT می باشد. تست صدا با یک آیفون 8S با بلوتوث و ANC روشن انجام شد.
نتیجه واقعا عالی بود چون صدا، یک صدای متعادل و دارای جزییات بود. سطح صدا برای استفاده در حین حرکت مناسب بود و دارای تضعیف نویز خارجی مناسبی بود.
در رنج باس Dual Driver BT ANC به اندازه کافی پایین می رود و تونالیته و دینامیک لازم را همزمان ارائه می دهد. بازتولید باس زیر به خوبی تعریف شده است و تنها در صداهای بالاتر به مرزهای خود می رسد. محدوده باس به طور کلی یک فشار مناسب بدون تردید را در استفاده موبایل ارائه می دهد.
به ویژه، بازتولید رنج متوسط مناسب است چون به صورت اورجینال محدوده باس را ترکیب می کند و باس های تولیدی مناسبی را تحویل می دهد. ایرفون ها نقش بالانس کننده ای را بین بازتولید قدرتمند، تضغیف و تراکم ایفا می کنند. صداها و وسیله های سولو دارای رنج لازم متوسط و بالا می باشند.

هدفون وان مور Dual Driver BT ANC
هدفون وان مور Dual Driver BT ANC

در فرکانس های بالاتر، درایور BA شفافیت خوبی را ارائه می دهد که وضوح بالایی هم در جزییات دارد و استرئوی خوبی هم دارد. می توان گفت که در این وسیله سختی صدای مزاحمی وجود ندارد.
به طور کلی می توان گفت که با توجه به قیمت و عملکرد آن، این هدفون وسیله ای خوب و مناسب است. هر چند که اگر صدای آن وسیع تر و بازتر بود خیلی بهتر می شد اما در کل این هدفون بی سیم در برقراری ارتباط و هم چنین در ارائه یک صدای با کیفیت خوب عمل می کند.

بررسی تخصصی موتور هارلی دیویدسون 2020

بررسی تخصصی گوشی Y7 Prime 2019 ، قیمت و مشخصات کامل

بررسی تخصصی گوشی Galaxy A30 : آیا این گوشی ارزش خریدن دارد؟

نظرات بسته شده است.