هدفون Monster AirLinks TWS با بلوتوث 5 ؛ شیک و خاص | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

هدفون Monster AirLinks TWS با بلوتوث 5 ؛ شیک و خاص

هدفون جذاب و جواهر مانند Monster AirLinks TWS دارای آنتن فنری برای بلوتوث است. با عملکرد خوب و اتصال مداوم می توانید چهار ساعت بی وقفه به موزیک گوش کنید و با یک حرکت به تماس های تلفنی پاسخ دهید. Monster Clarity HD Airlinks بعد از شارژ شدن به صورت خودکار به آخرین دستگاه همگام سازی شده، متصل می شود.

هندزفری Monster AirLinks TWS

هدفون Monster AirLinks TWS با بلوتوث 5 136 گرم وزن دارد و ابعاد آن 26.5 x 19.5 x 3.8 cm می باشد و همین امر استفاده از آن ها را تسهیل می کند. علاوه بر طراحی فشرده و وزن کم، این ایربادز از درجه ی IPX5 مقاومت به آب برخوردار است؛ بنابراین تعریق و قطرات آب هیچ تاثیری بر روی ایربادز ندارند.

ایربادز Monster AirLinks TWS
ایربادز Monster AirLinks TWS

طراحی ارگونومیک و سبک باعث می شود گوشی ها به خوبی در گوش جای بگیرند. سه سایز سری وجود دارد که با توجه به سایز می توانید استفاده کنید و در تمام روز راحت باشید. اتصال پرقدرت و باثبات: با استفاده از تراشه ی جدید بلوتوث، ایربادز Letsfit اتصال بدون اختلالی را فراهم می کند. هدفون Monster AirLinks TWS با بلوتوث 5 تنها در رنگ مشکی موجود است.

هندزفری Monster AirLinks TWS
هندزفری Monster AirLinks TWS

پخش موزیک بدون وقفه برای چهار ساعت و 12 ساعت با استفاده از کیس شارژر می تواند یک روز کامل را پوشش دهد. کیس شارژر مینی برای گذاشتن در جیب مناسب است. بنابراین می توانید در همه جا از موزیک لذت ببرید. گوشی ها بعد از بیرون آمدن از کیس شارژر با یکدیگر و با آخرین دستگاه همگام سازی شده اتصال برقرار می کنند. قیمت این ایربادز 70 دلار است.

بهترین دوربین گوشی میان رده کدام تلفن می باشد

10 تا از ثروتمندترین افراد جهان در سال 2019

بهترین خودروهای آفرود سال 2019

گرانترین ماشین دنیا کدام ماشین است

بهترین دوربین گوشی های 64 مگاپیکسل

نظرات بسته شده است.